Nocna Gra Taktyczna | Warszawa

5.0 2 Opinii

Nocna Gra Taktyczna | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Paintball laserowy kojarzysz tylko jako futurystyczną zabawę w zamkniętej arenie? W takim razie czas na coś zupełnie nowego! Wszystko pod osłoną nocy, w lesie, gdzie walka toczy się nie tylko z przeciwnikiem, ale również z własną wyobraźnią... Zostaniesz wyposażony w karabin, którego zasięg strzałów to nawet kilkaset metrów, a do ukrycia nie będziesz potrzebował specjalnych zasłon – wystarczy sprytne używanie latarki taktycznej...  Sprawdź się w tych ekstremalnych warunkach i przekonaj się, czy to ty będziesz najlepszym graczem. Gotowy na walkę? 

Jak działa paintball laserowy?

Laser Tag to rozrywka stworzona na wzór militarnego systemu szkoleniowego. Prowadzenie realistycznych starć możliwe jest dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki graczy.

Na czym polega gra nocna?

Gry nocne w Laser Tag to całkowita nowość - zabawa pod osłoną nocy możliwa jest dzięki czujnikom sygnalizującym każde trafienie. Ponadto, karabin każdego uczestnika wyposażony jest w latarkę taktyczną, które umożliwia poruszanie się w całkowitej ciemności.

W jaką broń wyposażeni są uczestnicy gry?

Gra odbywa się przy użyciu repliki popularnego karabinku G36C. Trafianie przeciwników z dużych odległości ułatwi Ci celownik kolimatorowy. Przed grą programowane są wszelkie parametry broni pozwalające zapewnić realizm prowadzonych rozgrywek. 

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Cała gra rejestrowana jest przez system elektroniczny - dzięki temu na koniec każdej rozgrywki zostaną przedstawione ogólne wyniki punktowe każdego z graczy, a także rywalizujących drużyn.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Laser Tag jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się w ograniczonych warunkach widoczności, należy zachować szczególną ostrożność.

Nocna Gra Taktyczna | Warszawa to rozrywka, która na długo zapadnie w pamięci. Potrzebujesz pomysłu na podarunek dla miłośnika adrenaliny?  Podaruj voucher prezentowy na grę w paintball laserowy wielbicielowi mocnych wrażeń, a na pewno go zaskoczysz! Paintball laserowy to doskonały prezent na Urodziny, Wieczór Kawalerski lub Święta. Ten upominek dla mężczyzny gwarantuje satysfakcję i niezapomniane emocje. To pierwszy nocny paintball laserowy w Warszawie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór nieograniczający ruchów oraz dostosowany do warunków pogodowych. Zalecamy dobór maskujących kolorów oraz obuwie za kostkę.

Czas trwania

Ponad 1,5 godz. (w tym 60 minut gry)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

W celu realizacji prezentu należy zgłosić się do wykonawcy drogą mailową na adres operacjalasertag@gmail.com (podając nr vouchera oraz kontakt telefoniczny) - od tego momentu będą Państwo informowani na bieżąco o organizowanych grach drogą SMS. Gra odbywa się po zmierzchu na otwartym terenie. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji. Każdy uczestnik akceptuje regulamin i podpisuje oświadczenie przed rozpoczęciem gry. Minimalny wiek: 13 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna. Prezent realizowany w grupach 10-20 osobowych. 


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Operacja Laser Tag

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Rafał

Stawiłem sie na zbiórke i czekałem na Organizatorów. Zastanawiałem sie jak to bedzie w nocy... było SUPER. Krzaki, bunkry i totalna ciemność podniosły adrenaline :-) Wiem, że napewno będę chciał to powtórzyć.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.