Lot Samolotem Ultralekkim | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Łeba, Toruń
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz bujać w obłokach? A może chcesz zobaczyć chmury z bliska? Jeżeli pasjonują Cię cudowne widoki, to Lot Samolotem Ultralekkim powstał z myślą o Tobie! Wystarczy, że przejdziesz krótki instruktaż teoretyczny i zapoznasz się z maszyną. Wejdź na pokład ultralekkiej maszyny i przekonaj się, ile radości może zapewnić statek powietrzny ważący mniej niż pół tony! Krótki rozpęd na pasie startowym, delikatne oderwanie się od ziemi i już widzisz piękne kraiobrazy pod sobą! Zapierające dech w piersiach widoki i przyjemność płynąca z lotu to recepta na dobrą zabawę. Tę podniebną wycieczkę zapamiętasz jeszcze na długo po opuszczeniu lotniska. Spójrz na Łebę z lotu ptaka!


Prezent obejmuje:

  • instruktaż na ziemi w zakresie bezpieczeństwa wykonania zadania,
  • lot rekreacyjny nad przepięknymi okolicami Łeby lub Torunia,
  • zapierające dech w piersiach widoki,
  • niezapomniane przeżycie!

Lot Samolotem Ultralekkim to genialny prezent dla każdego! Lot w przestworzach zapewnia ogromne emocje oraz niesamowite wspomnienia. Nie masz pomysłu na oryginalny prezent na Dzień Ojca? Nie musisz szukać dalej! Sprawdź nasze prezenty marzeń i wybierz upominek, który najbardziej uszczęśliwi Twoich bliskich. Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent. To recepta na trafiony podarunek!


Miejsce realizacji

Łeba, Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Lot trwa 6-8 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły przebywać na parkingu i obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty w Łebie tylko w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące - Toruń. Osoby niepełnoletnie, wymagana obecność opiekuna prawnego. Max waga to 100 kg. Realizacja w grupach od 3 do 5 osób. Niezbędna akceptacja Regulaminu Wykonawcy (dostępny na FB Moto-Lot DG). Promocja w marcu, kwietniu, maju i październiku za polubienie profilu firmy na FB i zaproszenie do znajomych na FB Dariusza Głazika: +10% czasu lotu, 25% rabatu na fotografie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.