eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Podniebny Lot Widokowy Szybowcem | Toruń

5.0 6 Opinii

Podniebny Lot Widokowy Szybowcem | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Pragniesz zobaczyć świat z niecodziennej perspektywy? Przestań bujać w obłokach i wybierz się na podniebną przygodę! Wejdź na pokład ultralekkiego szybowca, przekonaj się na własnej skórze, ile emocji zapewni Ci ta niecodzienna wycieczka. Doświadczony pilot nie tylko pokaże Ci świat z lotu ptaka, lecz także postara się wznieść na jak najwyższy pułap. Czekają Cię widoki zarezerwowane na co dzień tylko dla najlepszych pilotów. Już kilka chwil wśród chmur wystarczy, aby ogarnął Cię zachwyt. Przepiękna panorama Torunia roztaczająca się pod Twoimi stopami (dosłownie) jest na wyciągnięcie dłoni. Odważysz się na podbój przestworzy? Odlotowe wspomnienia i świetna zabawa gwarantowane!

Ten prezent to:

  • Prawdziwa przygoda w przestworzach,
  • Niesamowita panorama Torunia,
  • Genialne wspomnienia.
 

Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent dla każdego? Niebanalny podarunek na każdą okazję? Podniebny Lot Widokowy Szybowcem to strzał w dziesiątkę. To genialny upominek dla kobiety, mężczyzny lub dziecka! Lot szybowcem nad Toruniem to przeżycie, które wprawi w osłupienie nawet najbardziej wymagających. To także fajny prezent, który zapewnia całą masę radości oraz miłe i trwałe wspomnienia. Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Zobacz nasz katalog marzeń i zobacz jakie inne super prezenty mamy w swojej ofercie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 20 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent realizowany w sezonie letnim: od maja do końca sierpnia. Czas lotu zależny jest od siły prądów powietrznych i warunków atmosferycznych. Prezent obejmuje lot widokowy szybowcem, ze startem na linie holującej za samolotem lub wyciągarką. Szybowcem steruje zawodowy, licencjonowany pilot. Loty odbywają się na szybowcach typu Puchacz.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Pomorski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

gonzo

Organizacja i przebieg lotu szybowcem na wysokim poziomie. Jestem zadowolony. Jedyna uwaga może taka, ze loty odbywają się tylko w weekendy wiec nie zawsze jest łatwo umówić termin

Katarzyna B.

Bardzo fajne i niesamowite wrażania...polecam każdemu kto uwielbia tego wyzwania:)

Sławomir

Lot szybowcem polecam każdemu , Super przygoda.

Grzegorz

Wspaniałe przeżycie, świetny kontakt z aeroklubem i ekipą wyjatkowyprezent.pl. Polecam z całego serca.

Ania

Realizacja prezentu bez zarzutu. Wyszło naprawdę wyjątkowo. 100% zadowolenia.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje