JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Podniebny Lot Widokowy Szybowcem | Toruń

Podniebny Lot Widokowy Szybowcem | Toruń


Toruń
1 os.

480 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
480 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniesz zobaczyć świat z niecodziennej perspektywy? Przestań bujać w obłokach i wybierz się na podniebną przygodę! Wejdź na pokład ultralekkiego szybowca, przekonaj się na własnej skórze, ile emocji zapewni Ci ta niecodzienna wycieczka. Doświadczony pilot nie tylko pokaże Ci świat z lotu ptaka, lecz także postara się wznieść na jak najwyższy pułap. Czekają Cię widoki zarezerwowane na co dzień tylko dla najlepszych pilotów. Już kilka chwil wśród chmur wystarczy, aby ogarnął Cię zachwyt. Przepiękna panorama Torunia roztaczająca się pod Twoimi stopami (dosłownie) jest na wyciągnięcie dłoni. Odważysz się na podbój przestworzy? Odlotowe wspomnienia i świetna zabawa gwarantowane!


Ten prezent to:

  • Prawdziwa przygoda w przestworzach,
  • Niesamowita panorama Torunia,
  • Genialne wspomnienia.

Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent dla każdego? Niebanalny podarunek na każdą okazję? Podniebny Lot Widokowy Szybowcem to strzał w dziesiątkę. To genialny upominek dla kobiety, mężczyzny lub dziecka! Lot szybowcem nad Toruniem to przeżycie, które wprawi w osłupienie nawet najbardziej wymagających. To także fajny prezent, który zapewnia całą masę radości oraz miłe i trwałe wspomnienia. Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Zobacz nasz katalog marzeń i zobacz jakie inne super prezenty mamy w swojej ofercie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 20 min.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w sezonie letnim: od maja do końca sierpnia. Czas lotu zależny jest od siły prądów powietrznych i warunków atmosferycznych. Prezent obejmuje lot widokowy szybowcem, ze startem na linie holującej za samolotem lub wyciągarką. Szybowcem steruje zawodowy, licencjonowany pilot. Loty odbywają się na szybowcach typu Puchacz.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Grzegorz

Wspaniałe przeżycie, świetny kontakt z aeroklubem i ekipą wyjatkowyprezent.pl. Polecam z całego serca.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.