Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Szybowcem (600 m) | Płock

Nowość
0.0 0 Opinii

Lot Szybowcem (600 m) | Płock


Płock
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Lot Szybowcem (600 m), Płock - Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

Powietrzne przygody mogą przybierać różne formy, jednak za każdym razem gwarantują ogromne emocje i dobrą zabawę. Postaw na przyjemny zastrzyk adrenaliny, połączony z możliwością podziwiania kapitalnych widoków. Odkryj Lot Szybowcem w Płocku, odbywający się z wysokości 600 metrów! Wejdź na pokład razem z doświadczonym pilotem i usiądź wygodnie - czeka Cię wyjątkowa przygoda, którą z pewnością zapamiętasz. Zobacz, co potrafi szybowiec PZL KR 06 Puchatek!

Lot Szybowcem w Płocku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Szybowcem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 35 minut, z czego lot potrwa około 20 minut, a około 15 minut potrwa przygotowanie do niego.

Jak wygląda przeżycie?
Lot realizowany jest szybowcem PZL KR 06 Puchatek i odbywa się z wysokości 600 metrów (po uprzednim wzniesieniu na tę wysokość przez samolot holujący).

Kiedy realizowane są loty?
Loty realizowane są w sezonie ciepłym - od wiosny do jesieni.

Jakie wymagania należy spełnić, by wziąć udział w przygodzie?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 14 roku życia (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda obojga opiekunów prawnych). Ponadto maksymalna waga uczestnika nie może przekraczać 110 kg.

Lot Szybowcem - Voucher na prezent

Lot Szybowcem w Płocku to wyjątkowa okazja, by spełnić marzenia i dobrze bawić się na pokładzie samolotu. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, pozwalający na przeżycie niesamowitej przygody. Jest to podarunek, który możesz z łatwością wręczyć i kobiecie, i mężczyźnie. Wiele osób marzy o powietrznej przygodzie pełnej adrenaliny - zobacz, jak łatwo możesz spełnić ich marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

35 minut ( z czego 20 minut samego lotu).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Loty wykonywane są tylko w sezonie letnim. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia lot szybowcem PZL KR 06 Puchatek w towarzystwie doświadczonego pilota. Lot odbywa się z wysokości 600 metrów (po uprzednim wzniesieniu na tę wysokość przez samolot holujący). Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 14 roku życia (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda obojga opiekunów prawnych). Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje