Kurs Doskonalenia Jazdy Plus

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

620 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody. Szlifuj umiejętności jazdy w ekstremalnych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów. To doskonały prezent dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców pragnących poprawić swoje umiejętności. Ćwiczenia oparte są o system budowania nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji drogowej działa automatycznie.

Pomysł na prezent to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Chcesz kupić niebanalny upominek dla mężczyzny? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Voucher na prezent Kurs Doskonalenia Jazdy Plus to świetna propozycja dla każdego fana motoryzacji, który chce podszkolić swoje umiejętności. Możesz być pewien, że obdarowany będzie zaskoczony.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4-6 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Szkolenie odbywa się na samochodzie Akademii. W samochodzie znajduje się jeszcze co najmniej jeden kursant. Można w ten sposób wydłużyć czas spędzony w pojeździe obserwując jako pasażer poczynania innych kursantów. Wymagane prawo jazdy kat. B. Podczas kursu ćwiczone są: pozycja i efektywność za kierownicą, dynamiczny skręt, jazda i hamowanie na łuku o śliskiej nawierzchni, hamowanie z ominięciem przeszkody oraz ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje - kontra kierownicą. W trakcie przewidziany jest lunch. Po ukończeniu certyfikat Akademii Bezpiecznej Jazdy.Opinie (26)

Jacek Karolak

Bardzo fajnie prowadzone, dużo jazdy, jedynie jedzenie lepsze by było jakieś lekkostrawne.

Jacek Nowak

Super przeżycia. Bardzo wartościowa i wiedza, i praktyka. Przydałoby się każdemu kierowcy w celu zwiększenia wyobraźni o potencjalnym poslizgu i sposobie na jego opanowanie. POLECAM !!!

Mikołaj

Wspaniale spędzone kilka godzin. Każdy powinien spróbować - nie chodzi o samo przeżycie a uświadomienie sobie jak mało się wie, i gdzie są pola do poprawy swojej jazdy. Nikt nie będzie zawiedziony, profesjonalni instruktorzy i odpowiednia dawka wiedzy i ćwiczenia umiejętności.

Mateusz Boguszewski

Polecam każdemu kierowcy, super sprawa! Naprawdę warto poświęcić te kilka godzin na przećwiczenie sytuacji "awaryjnych", świetna okazja do poczucia na własnej skórze, co to znaczy poślizg i nauczyć się kontroli nad autem. POLECAM!

Ania

Bardzo profesjonalna załoga, sympatyczni instruktorzy. Dużo przydatnej wiedzy, a do tego świetna zabawa!

1 2 3 4 5 6
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.