JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca | Wiele lokalizacji

Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca | Wiele lokalizacji


Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju
1 os.

529,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
529,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Właśnie odebrałeś prawo jazdy? Gratulacje! Możesz już swobodnie poruszać się samochodem, ale brak Ci pewności siebie? HIGIENAJAZDY dla młodych kierowców to świetny pomysł, aby wyrobić w sobie prawidłowe nawyki, nauczyć się jazdy ekonomicznej, a także nabrać pewności siebie “za kółkiem” i ogromnie zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych! Dzięki temu nabierzesz prawdziwej radości z prowadzenia auta! Idealna opcja dla młodych kierowców!

Co zawiera prezent?
Szkolenie z profesjonalnym instruktorem HIGIENYJAZDY dla młodych kierowców, którzy chcą poznać swoje auto, jego możliwości, a także nauczyć się bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Jakie są wymagania dla uczestnika?
Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach pojazdów osobowych kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.

Czego mogę nauczyć się podczas kursu?
Kurs Doskonalenia Jazdy to HIGIENAJAZDY dla młodych kierowców, pozwala ocenić własne możliwości, zwiększyć świadomość i podnieść umiejętności. Odbywa się zarówno w trasie jak i po mieście, utrwala dobre nawyki i prawidłowe zachowania na drodze. Uczy ekonomicznej jazdy, która pozwala zaoszczędzić paliwo, okładziny hamulców i dać ogromną frajdę.

Jakie są korzyści z odbycia kursu?
Zmniejszenie spalania, kosztów serwisu np,: zużycia hamulców, sprzęgła, zawieszenia, filtrów, zmęczenia i stresu w aucie. Zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i zadowolenia z jazdy. Poprawia pewności siebie oraz pozwala na lepsze poznanie swojego auta.

Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent urodzinowy

Twój bliski jest “świeżo upieczonym” kierowcą? A może właśnie kupił swoje pierwsze auto? Nauka higieny jazdy to doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego! Upominek łączy w sobie radość ze znajomości technologii i prowadzenia auta, a także bezpieczeństwo i ekonomiczną jazdę! Idealnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach pojazdów osobowych kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.