Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca | Wiele lokalizacji

0.0 0 Opinii

Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca | Wiele lokalizacji


Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

529,99 zł

529,99 zł

O prezencie

Właśnie odebrałeś prawo jazdy? Gratulacje! Możesz już swobodnie poruszać się samochodem, ale brak Ci pewności siebie? HIGIENAJAZDY dla młodych kierowców to świetny pomysł, aby wyrobić w sobie prawidłowe nawyki, nauczyć się jazdy ekonomicznej, a także nabrać pewności siebie “za kółkiem” i ogromnie zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych! Dzięki temu nabierzesz prawdziwej radości z prowadzenia auta! Idealna opcja dla młodych kierowców!

Co zawiera prezent?
Szkolenie z profesjonalnym instruktorem HIGIENYJAZDY dla młodych kierowców, którzy chcą poznać swoje auto, jego możliwości, a także nauczyć się bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Jakie są wymagania dla uczestnika?
Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach pojazdów osobowych kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.

Czego mogę nauczyć się podczas kursu?
Kurs Doskonalenia Jazdy to HIGIENAJAZDY dla młodych kierowców, pozwala ocenić własne możliwości, zwiększyć świadomość i podnieść umiejętności. Odbywa się zarówno w trasie jak i po mieście, utrwala dobre nawyki i prawidłowe zachowania na drodze. Uczy ekonomicznej jazdy, która pozwala zaoszczędzić paliwo, okładziny hamulców i dać ogromną frajdę.

Jakie są korzyści z odbycia kursu?
Zmniejszenie spalania, kosztów serwisu np,: zużycia hamulców, sprzęgła, zawieszenia, filtrów, zmęczenia i stresu w aucie. Zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i zadowolenia z jazdy. Poprawia pewności siebie oraz pozwala na lepsze poznanie swojego auta.

Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent urodzinowy

Twój bliski jest “świeżo upieczonym” kierowcą? A może właśnie kupił swoje pierwsze auto? Nauka higieny jazdy to doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego! Upominek łączy w sobie radość ze znajomości technologii i prowadzenia auta, a także bezpieczeństwo i ekonomiczną jazdę! Idealnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach pojazdów osobowych kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.