Gokarty dla Dwojga | Częstochowa

1 2 3 4 5 (1)
Częstochowa
2 os.

100 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, ale również wprowadzenie do techniki wyścigów samochodowych. Zasiądź za kierownicą mini bolidu i obudź w sobie ducha prawdziwej rywalizacji. Technika, szybkość reakcji i precyzja to tylko niektóre z cech, które będą potrzebne by wygrać wyścig z czasem i znajomymi. Wybierz jedną z dostępnych lokalizacji, załóż kask i pobij rekord toru. Oryginalny prezent dla małych i dużych.

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Po dwa wyścigi gokartem dla każdej z dwóch osób, łącznie ok 40 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.Opinie (4)

Krzysiek

Pierwszy raz byłem na gokartach, i na pewno nie ostatni. Rewelacyjna zabawa, rywalizacja i chęć jazdy jak bolidem F1 :D Pierwszy przejazd taki zapoznawczy, oswojenie się, ale z okrążenia na okrążenie idzie co raz lepiej i można jeździć agresywniej. Serdecznie polecam!!!

Karolina

ok wszystko

magda

ogolnie świetna frajda

Magdalena

Jako pomysł na prezent to super - bardzo dobra zabawa. Fajnie że dla dwoje :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.