Indywidualna Lekcja Tenisa | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

125 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Tenis jest bardzo popularnym sportem a krąg jego fanów cały czas się poszerza. Fascynująca gra, która absorbuje miliony osób na całym świecie. Pozwól bliskim odkryć swoje pasje i zafunduj im lekcję tenisa z profesjonalnym instruktorem. Gem, set, mecz!

Potrzebujesz kupić prezent dla kogoś, kto lubi sport oraz aktywny wypoczynek? Indywidualna Lekcja Tenisa to świetny pomysł na prezent, którego obdarowany z pewnością szybko nie zapomni. Kto wie, może podarunek odkryje w obdarowanym nową pasje?


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Instruktor gry w tenisa będzie tylko do Państwa dyspozycji, co pozwoli szybciej opanować podstawy gry. Przed zajęciami prosimy o wypełnienie formularza o braku przeciwwskazań do uprawiania tenisa (dostępny w recepcji klubu). W cenie również wypożyczenie rakiety i piłek oraz koszt wynajęcia kortu tenisowego.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności