Dziecięca Eskorta Lecha Poznań

1 2 3 4 5 (22)
Poznań
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To niezapomniane przeżycie dla Twojego dziecka ! Wokół trybuny pełne fanów, przedmeczowa wrzawa i emocje, a Twój mały bohater w centrum uwagi całego stadionu, w błyskach fleszy wprowadza na murawę piłkarza pierwszej drużyny Lecha Poznań lub zawodników drużyny gości. Dziecku musi towarzyszyć opiekun prawny, nie będzie on jednak mógł wejść na murawę stadionu, ale będzie mógł wraz z dzieckiem obejrzeć całe spotkanie z trybun stadionu. Prezent można zrealizować podczas meczów drużyny Lecha Poznań rozgrywanych w Poznaniu. Przed wprowadzeniem na mecz dziecko będzie miało możliwość kontaktu z pierwszą drużyną Lecha Poznań. 

Każdy maluch kiedyś marzył o wyjściu na murawę z piłkarzem. Podaruj mu takie przeżycie! Voucher na udział w Dziecięcej Eskorcie Lecha Poznań, to świetna propozycja na upominek dla dziecka, które kocha sport. Ten upominek doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny.”


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Strój dowolny, obuwie sportowe. Osoba obdarowana otrzyma strój piłkarski na czas realizacji prezentu.

Czas trwania

3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się tylko osoba obdarowana z rodzicem/prawnym opiekunem.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody. Realizacja odbywać się będzie częściowo na wolnym powietrzu, ubierz się odpowiednio do warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy pojawić się już około 1,5h przed meczem. Maksymalny wiek dziecka to 12 lat. Wzrost dziecka nie może przekraczać 150 cm. Podczas realizacji prezentu nie można samodzielnie wykonywać zdjęć oraz prosić piłkarzy o autografy.Opinie (7)

Justyna

Wrażenia dla małego kibica były niesamowite. Bezproblemowy kontakt i dobra organizacja. Polecam.

Joanna

Gorąco polecam, zwłaszcza dla dziecka które uwielbia piłkę a nie miało okazji być na prawdziwym boisku. Wrażenia ogromne. Patrzac od strony rodzica - dobrze przygotowana impreza, profesjonalna organizacja - oczywiście nie oceniam tutaj organizacji meczu a organizacji wydarzenia wyjątkowego prezentu.

Filip

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Obsługa na najwyższym poziomie. Nie dziwie się, że jest tak duże zainteresowanie. Serdecznie dziękujemy!

Bartosz

Fantastyczna sprawa, prezent wybrany idealnie. Na słowa uznania zasługuje profesjonalna bardzo życzliwa obsługa.

Bartosz

Fantastyczna sprawa, prezent wybrany idealnie. Na słowa uznania zasługuje profesjonalna bardzo życzliwa obsługa.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.