Co-Drive KTM X-Bow (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (8)
Warszawa, Poznań, Toruń i inne lokalizacje na terenie kraju
1 os.

99,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Skoro masz okazję przekonać się, jak to jest jechać po torze wyścigowym, to od razu idź na całość! Wsiądź do potężnego bolidu KTM X-Bow i przeżyj na własnej skórze Co-Drive KTM X-Bow. Profesjonalny kierowca rajdowy wyciśnie z tej maszyny siódme poty dla Twojej przyjemności. Wszystko po to, abyś poczuł prawdziwy zastrzyk adrenaliny. Gotowy na największą motoryzacyjną przygodę? Zapnij pasy, załóż kask w wsłuchaj się w ryk 240 konnego silnika tuż za Twoimi plecami. Co-drive to coś, czego nie należy lekceważyć!

Na czym polega Co-drive?

Co-drive oznacza, że uczestnik odbywa jazdę w fotelu pasażera, a możliwości samochodu prezentuje doświadczony instruktor.

W jakich dniach realizowane są jazdy?

Jazdy odbywają się z góry ustalonych terminach w sezonie od kwietnia do października.

W jakich godzinach odbywają się jazdy?

Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

Czy jeżdżą tam też inni ludzie?

Podczas eventu na torze przebywają również inni uczestnicy.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą. Zmiany można dokonać tylko raz.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Nie ma minimalnego wieku. Jedynym ograniczeniem jest wzrost - minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie. Ostateczną decyzję podejmuje wykonawca.

Co-Drive KTM X-Bow sprawdzi się jako:

prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Niebanalny prezent to dla Ciebie zagwostka? Szukasz prostego rozwiązania na udany prezent? Wybierz Co-Drive KTM X-Bow i spełnij czyjeś mażenia. To idealny prezent dla Niego: mężczyzny, męża lub szefa. To może być też prezent dla nastolatka, bo Co drive nie wymaga prawa jazdy! Wybierz ten lub jeden z ponad tysiąca prezentów w naszej ofercie. Super prezenty czają się za każdym rogiem.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:


Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Toruń i inne lokalizacje na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jedno okrążenie (około 2 km) w fotelu pasażera. Samochód prowadzi wykwalifikowany instruktor. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez wykonawcę terminach. Wymagana akceptacja regulaminu wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.

 


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.