Lewitarium

Marzysz o chwili wytchnienia i błogiego odpoczynku? Szukasz nowego sposobu na relaks? Sesja Floatingu sprawi, że Twoje mięśnie i stawy ulegną odnowie, która przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. To doskonały zabieg, aby odprężyć się i oderwać od przyziemnych spraw życia codziennego. Oddaj się w pełni przyjemnościom i przekonaj się, jak zadziała na Ciebie sztuka "lewitacji"!
Szukaj po kategorii

Lewitarium - floating Warszawa

Marzysz o totalnym odprężeniu? Sprawdź na własnej skórze stan głębokiego relaksu psychicznego i fizycznego podczas sesji floatingu w Lewitarium! Spraw, by Twoje ciało uwolniło się od stresu, bólu i napięcia. Przekonaj się, jak cudownie wpłynie to na Twoją głowę! Zredukujesz stres, poprawisz samopoczucie oraz wzmocnisz odporność!

Lewitarium: sesja floatingu w Warszawie

Lewitarium jest specjalistą w zabiegach kosmetycznych. Ich „oczkiem w głowie” jest floating, jednak jeśli tylko będziesz miała ochotę, skorzystaj z innych relaksujących zabiegów. Odpręż się podczas sesji masażu lub wypróbuj wyjątkowej sauny, w której leży się na ciepłych płytach z kamienia wulkanicznego. Daj sobie chwilę odprężenia!

Historia floatingu

Historia floatingu zaczęła się w latach 60-tych. XX w., kiedy neurolog dr John C. Lilly stworzył prototyp komory deprywacyjnej, czyli urządzenia odizolowującego człowieka od bodźców zewnętrznych!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.