HarleyWynajem.pl

Piękny, słoneczny dzień, wiatr delikatnie rozwiewający Twoje włosy i Ty...na Harleyu! Przeżyj szaloną przygodę lub zrób prezent swoim bliskim! Krótka przejażdżka czy weekendowa wyprawa? Emocjonująca przygoda na dwóch kołach, to pomysł na super prezent, niezależnie od okazji! Jazda, tą niewątpliwą legendą motoryzacji, to wspaniała zabawa i spełnienie marzeń! Ruszaj w drogę, ku przygodzie albo podaruj tę możliwość bliskiej Ci osobie jako prezent!
Szukaj po kategorii

Jazda z HarleyWynajem.pl

HarleyWynajem.pl to miejsce, w którym spełnią się Twoje marzenia o przejażdżce istną bestią wśród wszelkich pojazdów na dwóch kółkach. Przeżyj niezapomniane emocje i pomknij w świat na najbardziej ekscytującym pojeździe świata – Harleyu Davidson. Ta moc, ten dźwięk, ten zapach… to nieporównywalne z niczym wrażenia, które teraz i Ty możesz przeżyć. Masz do wyboru kilka opcji – wypożyczenie tej niesamowitej maszyny na godzinę, godzinę z pamiątkowym filmem i zdjęciami, wynajęcie na cały weekend lub nawet na miesiąc! Poczuj w sobie tę niesamowitą energię i moc, pokonując tereny na dwóch ryczących kółkach. Bądź pewny, że taką przygodę zapamiętasz na całe życie, a adrenalina będzie niezapomniana – poczujesz się uzależniony od jej nagłego przypływu!

Niesamowite emocje z HarleyWynajem.pl

HarleyWynajem.pl jest niezwykłym miejscem, w którym każdy fan motoryzacji znajdzie swoje eldorado. Rycząca, głośna i niesamowicie szybka maszyna już czeka na to, żebyś mógł jej dosiąść i pomknąć tam, gdzie Cię oczy poniosą. Do wyboru masz kilka opcji, zgodnie ze swoimi upodobaniami: wynajem niezwykłego Harleya Davidson na godzinę, na godzinę z upamiętnieniem w niesamowitej sesji fotograficznej i filmie, wypożyczeniu na cały weekend lub nawet okrągły miesiąc. Wyobraź sobie, ile niesamowitych przygód i emocji możesz odbyć w tym czasie. Poczuj się jak prawdziwy pogromca dwukołowej bestii i przejedź się na szybkim i niesamowitym Harleyu Davidsonie. Przekonaj się, jakiego ogromnego zastrzyku adrenaliny dostaniesz – te emocje zostaną z Tobą na zawsze!

Wynajmujemy motocykle Harley Davidson - najfajniejsze maszyny pod słońcem

Kochamy jazdę na dwóch kółkach i nie wyobrażamy sobie, żeby nie podzielić się nasza pasją z innymi. Poza tym, gdy kiedyś chciałem dam wypożyczyć motocykl tej marki, nie można to było znaleźć w większości wypożyczalni. Stąd zrodził się pomysł na biznes.
Za każdym razem gdy w obecności obdarowanego odpalamy maszynę i przekręcamy manetkę gazu, żeby motocykl zaryczał, widzimy TEN błysk w oku, TĘ żądzę i chęć jak najszybszego uchwycenia kierownicy i odjechania w dal. Ja tak miałem za pierwszym razem gdy wsiadłem na tę maszynę i cieszy mnie wracanie do tego "pierwszego razu" przy każdym kliencie.
Mężczyźni, którzy otrzymali voucher od swoich ukochanych żon i dziewczyn, ale mamy też sporo kobiet, które albo same jeżdżą na jednośladzie, albo zawsze chciały przejechać się jako pasażer.

Jazda bez trzymanki z HarleyWynajem.pl

Marzy Ci się niezwykła przygoda, która zostanie z Tobą na całe życie? Jesteś fanem motoryzacji, a Twoim pragnieniem jest poczucie niesamowitej dawki adrenaliny, która będzie nieporównywalna z niczym innym? Właśnie znalazłeś miejsce idealne dla siebie – HarleyWynajem.pl umożliwi Ci realizację Twoich marzeń o niesamowitej i emocjonującej jeździe na dwóch kółkach. Czy dasz radę poskromić bestię, którą jest Harley Davidson? Przekonaj się sam i wynajmij ten niepowtarzalny motor na godzinę, cały weekend lub okrągły miesiąc! Masz również opcję, by zarejestrować swoje przeżycie za pomocą zdjęć i w niesamowitym wideo. Jesteś gotowy przeżyć przygodę swojego życia? Na pewno tak! Dosiądź tej nieposkromionej bestii i ruszaj w nieznane – ku przygodzie!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.