JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Motocyklem Harley-Davidson z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

Jazda Motocyklem Harley-Davidson z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Bydgoszcz, Toruń
1-2 os.

279 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
279 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Żadne słowa tak nie kojarzą się z wolnością i stylem rozrabiaki jak Harley Davidson. Kultowa marka z Milwaukee już od ponad 110 lat zachwyca i rozbudza wyobraźnię wielbicieli klasycznego jednośladu na całym świecie. Właściciele Harleya Davidsona często podkreślają, że w jeździe tą maszyną chodzi głównie o poczucie wolności oraz respektu, jaki motocykl wywołuje wśród innych użytkowników dróg. Może właśnie dlatego na Harleyu jeździł między innymi Arnold Shwarzenneger w Terminatorze, czy Lorenzo Lamas w serialu Renegat. Jazda Motocyklem Harley Davidson z Filmowaniem to z pewnością spełnienie marzeń każdego miłośnika jednośladów.

Co obejmuje prezent?
60 min. jazdy motocyklem Harley Davidson Iron 883 oraz płytę z pamiątkowym filmem i zdjęciami, dostarczoną w późniejszym terminie.

Jak przebiega realizacja?
Po okazaniu prawa jazdy kat. A osoba obdarowana przejdzie krótki instruktaż dotyczący prowadzenia pojazdu, a następnie będzie cieszyła się z jazdy motocyklem legendarnej marki Harley Davidson.

Czy potrzebuję dużych umiejętności, aby prowadzić Harleya?
Jeżeli posiadasz czynne prawo jazdy kat. A to śmiało możesz założyć, że nie będziesz mieć kłopotu z opanowaniem tej maszyny.

Czy wiesz, że...?
Chad Smith z zespołu Red Hot Chili Peppers, Arnold Schwarzenegger i wiele innych sławnych osób należy do grona entuzjastów tych niesamowitych maszyn.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Bydgoszcz, Toruń

Obowiązujący strój

Zalecane założenie usztywnianej kurtki i ochraniaczy. Kask będzie zapewniony na miejscu realizacji, jednak proponujemy zabranie własnego. Zalecane zabranie ochraniaczy, butów oraz rękawic motocyklowych.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Możliwe jest zabranie pasażera.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przy odbiorze motocykla (model Iron 883) pobierana jest kaucja - 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód (zwrotna tego samego dnia). W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Możliwa jazda z pasażerem. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.” Do realizacji niezbędne są: prawo jazdy kat. A, dowód osobisty, kaucja. Film na płycie cd do odbioru w terminie do uzgodnienia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
1 2 3 4 5
Mariusz O.

Powrót do lat młodości zawsze jest ekscytujący. Polecam, choć lat przez to nie ubywa :-).

Michał

Wszystko odbyło się jak najbardziej profesjonalnie . Świetny kontakt . Polecam. Super sprawa !!!

Lukasz

Genialny pomysł na prezent!! Obsluga-pierwsza klasa,czulismy sie zrozumiani I dopieszczeni. Spoznienie z powodu warunkow na drodze? Zaden problem!! Sprzet bajka,radosc z jazdy kolosalna. Satysfakcja gwarantowana!! Pozdrowienia z Podlasia:)

PAWEŁ

Korzystałem z realizacji vouchera jazdy Harleyem i jestem bardzo zadowolony. Motocykl nowy, sprawny, idealnie przygotowany. Fajna i profesjonalna obsługa, duża elastyczność jeśli chodzi o termin realizacji. Możliwość wypożyczenia dodatków (kask, ubiór itp). Super sprawa - POLECAM.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.