(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Motocyklem Harley-Davidson z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
5.0 4 Opinii

Jazda Motocyklem Harley-Davidson z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Żadne słowa tak nie kojarzą się z wolnością i stylem rozrabiaki jak Harley Davidson. Kultowa marka z Milwaukee już od ponad 110 lat zachwyca i rozbudza wyobraźnię wielbicieli klasycznego jednośladu na całym świecie. Właściciele Harleya Davidsona często podkreślają, że w jeździe tą maszyną chodzi głównie o poczucie wolności oraz respektu, jaki motocykl wywołuje wśród innych użytkowników dróg. Może właśnie dlatego na Harleyu jeździł między innymi Arnold Shwarzenneger w Terminatorze, czy Lorenzo Lamas w serialu Renegat. Jazda Motocyklem Harley Davidson z Filmowaniem to z pewnością spełnienie marzeń każdego miłośnika jednośladów.

Co obejmuje prezent?
60 min. jazdy motocyklem Harley Davidson Iron 883 oraz płytę z pamiątkowym filmem i zdjęciami, dostarczoną w późniejszym terminie.

Jak przebiega realizacja?
Po okazaniu prawa jazdy kat. A osoba obdarowana przejdzie krótki instruktaż dotyczący prowadzenia pojazdu, a następnie będzie cieszyła się z jazdy motocyklem legendarnej marki Harley Davidson.

Czy potrzebuję dużych umiejętności, aby prowadzić Harleya?
Jeżeli posiadasz czynne prawo jazdy kat. A to śmiało możesz założyć, że nie będziesz mieć kłopotu z opanowaniem tej maszyny.

Czy wiesz, że...?
Chad Smith z zespołu Red Hot Chili Peppers, Arnold Schwarzenegger i wiele innych sławnych osób należy do grona entuzjastów tych niesamowitych maszyn.

Jazda Motocyklem Harley-Davidson z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji to przeżycie, którego obdarowany nigdy nie zapomni. Widok Harleya na ulicy w niejednym mężczyżnie budzi szalone emocje. Wyobraź sobie jak zareaguje na możliwość jazdy taką maszyną. To prezent którego szukasz!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław

Obowiązujący strój

Zalecane założenie usztywnianej kurtki i ochraniaczy. Kask będzie zapewniony na miejscu realizacji, jednak proponujemy zabranie własnego. Zalecane zabranie ochraniaczy, butów oraz rękawic motocyklowych.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przy odbiorze motocykla (model Iron 883) pobierana jest kaucja - 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód (zwrotna tego samego dnia). W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Możliwa jazda z pasażerem. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.” Do realizacji niezbędne są: prawo jazdy kat. A, dowód osobisty, kaucja. Film na płycie cd do odbioru w terminie do uzgodnienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HarleyWynajem.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Marcin C.

Niesamowity prezent dla fanów jednośladów. Super przeżycia, super maszyna, idealny prezent ;)

Jacek S.

Świetny motocykl - żadnych uwag. Team robił co mógł aby jazda doszła do skutku. Warto pomyśleć o innych lokalizacjach np. w zachodniej Polsce. Tam też są zapaleni motocykliści. :-) Pozdrawiam

Zbigniew M.

Ok

Jarosław P.

Wszystko OK. Profesjonalna obsługa. POLECAM.

Mariusz O.

Powrót do lat młodości zawsze jest ekscytujący. Polecam, choć lat przez to nie ubywa :-).

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje