Ambra Day SPA

Działają od ponad 18 lat i ciągle widać w ich oczach pasję. Ambra Day SPA to relaksujące miejsce, które warto odwiedzić w Krakowie. Łatwo zadbać tu zarówno o wewnętrzne, jak i zewnętrzne piękno, ponieważ holistyczne podejście do pielęgnacji to priorytet w tym prestiżowym krakowskim spa. Profesjonalne podejście do tematyki masażu, sielska atmosfera i dużo uśmiechu - to najbardziej chwalą sobie zadowolone klientki, które opuszczają salon spa ewidentnie odprężone. Ambra Day SPA gwarantuje ogromną dawkę relaksu i wyśmienity odpoczynek od codziennych obowiązków.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Ambra Day SPA Kraków

Szukasz wyjątkowego miejsca na relaks w mieście króli? Ambra Day Spa czeka właśnie na Ciebie! Specjaliści sprawią, że najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni. Wybierz masaż lub zabieg, na który najbardziej masz ochotę i poczuj, jak Twoje ciało i umysł się relaksują. Zadbaj o siebie z Ambra Day Spa!

Salon SPA w Krakowie - Ambra Day SPA

Spędź cudowne chwile w najlepszym salonie SPA w Polsce! W bogatej ofercie znajdziesz masaże z całego świata. Masz ochotę na masaż gorącą czekoladą, stemplami tropikalnymi, a może królewskim bambusem? Przyjdź ze swoim ukochanym albo z najlepszymi przyjaciółkami i spędźcie niezapomniany dzień!

Dlaczego wybrać Ambra Day SPA?

Ambra Day SPA w 2019 roku zostało wybranym najlepszym SPA w Polsce. Wybierz się na luksusowy odpoczynek i zapewnij sobie przyjemne odprężenie - z dala od codziennych zadań i obowiązków. Tylko Ty i mnóstwo relaksu!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.