JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Masaż Relaksacyjny | Kraków

Masaż Relaksacyjny | Kraków


Kraków
1 os.

189,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
189,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiesz na pewno, że nie sposób skutecznie poprawić swojego samopoczucia bez zadbania o potrzeby ciała? Stres i związane z nim napięcie mięśni, może bardzo poważnie wpłynąć na Twoje życie w negatywny sposób. Masaż Relaksacyjny pozwala uwolnić Cię od tych niedogodności, rozluźniając mięśnie, co momentalnie i długoterminowo przełoży się na poprawę Twojego samopoczucia, gwarantując doznania lekkości oraz swobody. Wybierz się do salonu a przekonasz się, że było warto!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 50 minutowy masaż relaksacyjny.

Czy masaż wykonywany jest czekoladą?
Masaż odbywa się na ciepłym olejku.

Jakie są zalety zabiegu?
Główne efekty zabiegu: eliminacja zmęczenia psychicznego, uelastycznienie skóry, rozluźnienie napiętych mięśni, usprawnienie krążenia krwi i limfy, usuniecie napięć, relaks ciała i ducha, regeneracja i rewitalizacja ciała.

Masaż Relaksacyjny sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla Żony, podarunek na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Matki

Masaż Relaksacyjny to wymarzony prezent dla osób, które wiele czasu spędzają z biurze i często mają problemy z tym, aby właściwie się odprężyć i wypocząć zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ten podarunek rozwiązuje powyższy problem, gwarantując nieopisaną ulgę. Z tego powodu mimo, że jest to praktyczny prezent, zawiera w sobie istotny ładunek emocjonalny. Jest świadectwem troski, a nawet czułości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: zaburzenia krążenia, zapalenie żył, żylaki, zakrzepy, tętniaki, gorączka, ostre stany zapalne, ciąża, choroby nowotworowe, choroby dermatologiczne. Zapewniamy ręcznik, jednorazową bieliznę i klapki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Katarzyna

Masaż, który odbył się w Ambra Day Spa w Krakowie przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze, profesjonalna obsługa, przyjemne miejsce pozwoliło na chwilę oderwać się od codzienności i odprężyć. Z chęcią wrócę w to miejsce na kolejne chwilę przyjemności.

Monika K.

Wizyta w tym miejscu była dla mnie najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek dostałam. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, czułam się na prawdę wyjątkowo. Gdybym mogła, przyznałabym więcej gwiazdek. :)

Kacper

Było super! Bardzo czyste i śliczne miejsce, znakomita płynność w masażu, nawet przez chwilę nie miałem wrażenia by oderwano ode mnie dłonie po olejek lub bambus. Miła obsluga, zostałem poczęstowany kawą i ciastkiem. Najlepszy wybór prezentu dla leniuchów, czy kogoś kto nie ma ochoty spędzić go aktywnie, a odpocząć :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.