Aeroklub Pomorski

Latanie jest odwiecznym marzeniem człowieka. Już teraz możesz je spełnić korzystając z oferty Aeroklubu Pomorskiego. To szkoła lotnicza z bogatą historią, działająca na Lotnisku Toruńskim. W swojej ofercie posiada m.in. loty widokowe samolotem lub szybowcem. Wybierz Lot Widokowy Samolotem i podziwiaj Toruń z lotu ptaka. Wsiądź na pokład Socata Rallye 235 ED lub Morane MS 893 E i wzbij się w powietrze z profesjonalnym pilotem. Albo zdecyduj się na Podniebny Lot Szybowcem i sprawdź, ile przyjemności może przysporzyć Ci ta ultralekka maszyna. W obydwu przypadkach niebańskie doznania – gwarantowane.
Szukaj po kategorii

Aeroklub Pomorski - loty widokowe w Toruniu

Jesteś marzycielem? Chodzisz z głową w chmurach? Aeroklub Pomorski sprawi, że znajdziesz się wśród nich. Chciałbyś zobaczyć Toruń i okolice z lotu ptaka? Wskakuj do samolotu z najlepszymi pilotami i zwiedzaj Toruń z lotu ptaka! Przygotuj się na niesamowite widoki, których nie będziesz w stanie zapomnieć!

Aeroklub Pomorski: loty w Toruniu

Jeśli marzysz o locie widokowym samolotem lub szybowcem, najlepszym wyborem jest Aeroklub Pomorski. Adrenalina na starcie, zachwyt nad przepięknymi widokami Torunia oraz niesamowite wspomnienia. To wszystko znajdziesz podczas lotu z najlepszymi instruktorami z kujawsko-pomorskiego!

Loty samolotem i szybowcem w Toruniu - Aeroklub Pomorski

Lotnisko w Toruniu zostało utworzone już w 1912 roku! Przez lata Aeroklub Pomorski wyszkolił wielu wspaniałych pilotów oraz instruktorów.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.