Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Włocławski Park Linowy

Uwielbiasz aktywny wypoczynek? Chcesz poczuć dreszczyk emocji, pokonując przeszkody kilka albo nawet kilkanaście metrów nad powierzchnią ziemi? A może jesteś fanem motoryzacji i chcesz sprawdzić swoich sił na quadzie? To wszystko czeka na Ciebie we Włocławskim Parku Linowym, który oferuje trasy o różnym poziomie trudności. Przyjdź i zdecyduj sam, co wybierzesz. Przetestuj swoją wytrzymałość na bujających się mostach, drabinach lub zjeździe tyrolskim i przekonaj się sam, jakie emocje towarzyszą wizycie w Parku Linowym!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Moc wrażeń we Włocławskim Parku Linowym

Włocławski Park Linowy to największe tego typu miejsce w całym województwie kujawsko-pomorskim. Działa od 2011 roku i z każdym sezonem letnim wprowadza kolejne udogodnienia i ulepszenia dla fanów aktywnego wypoczynku. Włocławski Park Linowy zapewnia profesjonalny sprzęt asekuracyjny, dzięki któremu bezpieczeństwo w czasie zabawy stoi na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani instruktorzy wprowadzą Cię w świat przeszkód na wysokości, odpowiednio przeszkolą i odpowiedzą na każde pytanie związane z trasami dostępnymi w parku. Wrocławski Park Linowy oferuje trasy o różnym poziomie trudności i czasie przejścia. Dla najmłodszych przygotowano trasę zieloną oraz trasę tęczową, przy której do pomocy niezbędni są rodzice. Dla starszych dzieci i dla dorosłych w ofercie dostępne są trasy niebieska, żółta i najtrudniejsza – czerwona. Trasa czarna to natomiast najwyższa trasa w całym Włocławskim Parku Linowym, w ramach której zjazd tyrolski odbywa się kilka razy. W parku można pojeździć też na quadzie oraz nakarmić dwie kozy, które uwielbiają jeść marchewki i jabłka. Przyjdź i przekonaj się sam, jak wiele możliwości oferuje Włocławski Park Linowy.

Prawdziwa Przygoda w Parku Linowym we Włocławku

Lubisz adrenalinę i aktywność fizyczną? Park linowy to miejsce idealne dla Ciebie. Przyjdź sam i przetestuj swoją sprawność albo wybierz się wspólnie z ukochaną osobą i spędźcie swój wolny czas poza domem. Przygoda w Parku Linowym dla Przyjaciół to idealny pomysł, aby Wasze towarzyskie spotkania przyjęły nową formę. Zbierz czteroosobową ekipę i przekonajcie się, kto z Was bez problemu ukończy wybraną trasę. Emocjonująca zabawa Czeka właśnie na Was. Może zamiast pokonywać przeszkody na wysokości wolisz pojeździć quadem? Włocławski Park Linowy daje Ci taką możliwość. Sprawdź jak prowadzi się tego dynamicznego czterokołowca i pokonaj 6 okrążeń po specjalnie przygotowanym torze. Czeka Cię wyśmienita zabawa i wrażenia, o których będziesz opowiadał najbliższym wielokrotnie!

Park Linowy – skąd wziął się pomysł na taką rozrywkę?

Według wielu badaczy osobą, która stworzyła zbliżony do współczesnego typ parku linowego był Georges Hébert – pionier wychowania fizycznego we francuskim wojsku. Francuski oficer marynarki wojennej na początku XX wieku umieszczał różnorodne przeszkody na nietypowych elementach pokładu, trenując w ten sposób żołnierzy. Z czasem metoda ta stała się standardem szkoleń francuskiego wojska.

Włocławski Park Linowy – zabawa odpowiednia dla każdego

We Wrocławskim Parku Linowym czekają na Ciebie wyjątkowe atrakcje. Przyjdź i przekonaj się sam, czy zdołasz pokonać wybraną przez siebie trasę. Organizator zapewni Ci niezbędne środki bezpieczeństwa, dzięki którym będziesz mógł bawić się bez żadnych obaw. Przyjdź sam lub z przyjaciółmi i wypocznij aktywnie we Włocławskim Parku Linowym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!