(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym dla Przyjaciół | Włocławek

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym dla Przyjaciół | Włocławek


Włocławek
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Lubicie aktywny wypoczynek? A może marzy Wam się zjazd tyrolski? Przygoda w Parku Linowym dla Przyjaciół to sposób, aby zamienić domowe spotkanie w coś wyjątkowego. Czeka Was wyśmienita zabawa, która sprawi, że wzrośnie Wasz poziom adrenaliny. Wysokość, bujające się mostki, czy spacer po linie to wyzwanie, które czeka właśnie na Was. Spędźcie aktywnie wspólne chwile, z których wspomnienia pozostaną w Waszej pamięci na długo. Przekonajcie się, czy uda wam się dokończyć trasę i komu z Was pójdzie najlepiej!

Co zawiera przeżycie?
Przeżycie obejmuje Przygodę w Parku Linowym dla Przyjaciół. Przeżycie przeznaczone jest dla 4 osób.

Jaką trasę pokonamy?
Dowolnie wybraną trasę dostępną w ofercie parku.

Ile potrwa przeżycie?
Czas trwania przeżycia zależny jest od wybranej trasy dostępnej w ofercie parku. Trasy dopasowane są do wieku i mają różne poziomy trudności. Dostępne trasy: zielona (dla małych dzieci), tęczowa (trasa rodzinna, ok 20 min.), niebieska (idealna na pierwszy raz w parku linowym, ok. 30 min.), żółta (średnio-zaawansowana, ok 40 min.), czerwona (trudna, ok 1h), czarna (najwyższa z tras, ok 20 min.).

Czy organizator zapewnia środki bezpieczeństwa?
Tak, organizator zapewnia kask i uprząż oraz 10-minutowe szkolenie przed rozpoczęciem trasy.

Przygoda w Parku Linowym dla Przyjaciół | Włocławek sprawdzi się jako pomysł na spotkanie z najbliższymi. Wybierzcie się wspólnie do parku linowego i przeżyjcie prawdziwą przygodę, dzięki której poczujecie adrenalinę! Bawcie się dobrze, sprawdzając swoją wytrzymałość i przekonajcie się komu z Was uda się pokonać trasę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Wygodne ubrania, obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas trwania może się różnić w zależności od wybranej trasy.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Obdarowani zrealizują dowolnie wybraną przez siebie trasę dostępną w ofercie parku. Dostępne trasy: zielona (dla małych dzieci), tęczowa (trasa rodzinna, ok. 20 minut), niebieska (idealna na pierwszy raz w parku linowym, ok. 30 minut), żółta (średnio-zaawansowana, ok. 40 minut), czerwona (trudna, ok. 1 godzina), czarna (najwyższa z tras, ok 20 minut). Organizator zapewnia sprzęt zabezpieczający: kask i uprząż. Istnieje możliwość ściągnięcia z trasy w czasie trwania przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Włocławski Park Linowy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje