(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym | Włocławek

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,99 zł

59,99 zł

O prezencie

Wybierz się do parku linowego i przetestuj swoją sprawność fizyczną. Aktywny wypoczynek to idealny sposób, aby spędzić wolny czas poza domem. Przekonaj się sam, jak dobrą zabawą może być przygoda w parku linowym i poczuj prawdziwe emocje. Zmierz się z mostkami, bujającymi się drabinami albo ze zjazdem tyrolskim, które sprawią, że adrenalina wzrośnie. Organizator zadba o sprzęt zabezpieczający: kask i uprząż. Przed rozpoczęciem wyzwania przejdziesz szkolenie, dzięki któremu zabawa przebiegnie w bezpieczny sposób. Ubierz się wygodnie i baw się bez pamięci!

Co zawiera przeżycie?
Przeżycie obejmuje Przygodę w Parku Linowym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jaką trasę pokonam?
Dowolnie wybraną trasę dostępną w ofercie parku.

Ile potrwa przeżycie?
Czas trwania przeżycia zależny jest od wybranej trasy dostępnej w ofercie parku. Trasy dopasowane są do wieku i mają różne poziomy trudności. Dostępne trasy: zielona (dla małych dzieci), tęczowa (trasa rodzinna, ok 20 minut.), niebieska (idealna na pierwszy raz w parku linowym, ok. 30 minut), żółta (średnio-zaawansowana, ok 40 minut.), czerwona (trudna, ok 1h), czarna (najwyższa z tras, ok 20 min.).

Czy organizator zapewnia środki bezpieczeństwa?
Tak, organizator zapewnia kask i uprząż oraz 10-minutowe szkolenie przed rozpoczęciem trasy.

Przygoda w Parku Linowym | Włocławek sprawdzi się jako prezent dla osoby, która kocha aktywny wypoczynek. Obdarowany przetestuje swoją sprawność fizyczną i sprawdzi, jak emocjonującą zabawą może być wizyta w parku linowym.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas trwania może się różnić w zależności od wybranej trasy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Obdarowany realizuje dowolnie wybraną trasę dostępną w ofercie parku. Dostępne trasy: zielona (dla małych dzieci), tęczowa (trasa rodzinna, ok. 20 minut), niebieska (idealna na pierwszy raz w parku linowym, ok. 30 minut), żółta (średnio-zaawansowana, ok. 40 minut), czerwona (trudna, ok. 1 godzina), czarna (najwyższa z tras, ok. 20 minut). Organizator zapewnia sprzęt zabezpieczający: kask i uprząż. Istnieje możliwość ściągnięcia z trasy w czasie trwania przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Włocławski Park Linowy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje