(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja Restro

Mało kto opanował sztukę kulinarną do perfekcji tak dobrze, jak Włosi. Gotowanie odgrywa niezwykle ważną rolę w ich życiu, wręcz do tego stopnia, że do jedzenia dostosowali swój plan dnia za pośrednictwem słynnych na całym świecie sjest. Teraz pora na Ciebie! Zaplanuj przerwę od codziennych obowiązków i odwiedź Restaurację Restro specjalizującą się w przysmakach rodem z Półwyspu Apenińskiego. Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga to idealna szansa, aby przenieść swoje kubeczki smakowe do ociekających słońcem włoskich miasteczek, w których czas płynie zupełnie inaczej. Rozkoszujcie się typowo włoską pizzą i wspaniałymi makaronami przygotowanymi z najlepszych składników. Niech ta kulinarna wyprawa będzie zachętą, aby odwiedzić Włochy w przyszłości!
Szukaj po kategorii

Restauracja Restro w Warszawie

Co powiesz na kulinarną podróż do Włoch? Restauracja Resto- to właśnie w tym miejscu jest to możliwe! Niesamowity klimat, przepyszne włoskie potrawy oraz aromatyczny zapach przypraw w jednym miejscu! To idealny przepis na spędzenie udanego wieczoru pełnego różnorakich smaków.

Restauracja Restro Warszawa: włoska kuchnia

Włoska kolacja dla dwojga to gwarancja niesamowitego wieczoru! Pizza, a może spaghetti? Wybór należy do Ciebie! Dowolnie wybieraj dania i spędź wyjątkowy wieczór w samym centrum Warszawy. Kulinarna podróż jest na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się!

Włoska restauracja w Warszawie: Restauracja Restro

Restauracja Resto to rodzinny lokal funkcjonujący już od ponad 11 lat. Oferują produkty najwyższej jakości, a atmosfera sprawia, że udać się do nich to czysta przyjemność. Stały rozwój ich asortymentu to pewność, że nigdy nie zaznasz tutaj monotonii.