(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Całodniowa Tropikalna Zabawa w Suntago dla Dziecka | Mszczonów (okolice)

0.0 0 Opinii

Całodniowa Tropikalna Zabawa w Suntago dla Dziecka | Mszczonów (okolice)


Mszczonów (okolice) - Wręcza
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie. Obiekt umożliwia spędzenie urlopu w Polsce w tropikalnym klimacie 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 prawdziwych palm przywiezionych z różnych zakątków świata, jest tym samym świetną alternatywną wyjazdu na wakacje za granicę. W Suntago do dyspozycji Gości są cztery strefy tematyczne – Jamango, Relax, Saunaria, Wellnes & SPA. Trzy ostatnie są dostępne wyłącznie dla gości powyżej 16 roku życia.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje całodniowy bilet wstępu do Suntago do strefy Jamango i przeznaczony jest dla jednego dziecka do 120cm wzrostu. Dziecko może korzystać z atrakcji wyłacznie pod opieką osoby dorosłej.

Co muszę zrobić, aby skorzystać z prezentu?
Przed planowaną wizytą w parku, należy dokonać wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod/

Ile czasu mogę spędzić w parku?
Bilet pozwala na całodzienną wizytę w Suntago zgodnie z godzinami otwarcia dostępnymi na stronie wykonawcy.

Czy Aquapark podzielony jest na strefy?
Tak, w Suntago są cztery strefy, w których każdy znajdzie coś dla siebie, są to: Jamango, Relax, Saunaria, Wellnes & SPA. Trzy ostatnie są dostępne wyłącznie dla gości powyżej 16 roku życia.

Czy mogę korzystać z każdej strefy?
Bilety upoważniają Was do swobodnego korzystania wyłącznie ze strefy Jamango.

Strefa Jamango w parku wodnym - to wodna dżungla z masą atrakcji na światowym poziomie, 32 zjeżdżalnie, w tym jedna z najdłuższych w Europie, dzięki której Goście mają wrażenie jakby sunęli z wysokości Wieży Eiffla! Jamango to również ogromny basen ze sztucznie generowaną falą. Dzięki różnej sile i prędkości fal Goście Suntago mogą się poczuć jak w prawdziwym oceanie. Kochający adrenalinę znajdą w Jamango rwącą rzekę i rzekę przygód. Gościom, którzy chcą praktykować surfing dedykujemy maszynę Surf-Air z instruktorem. Dla najmłodszych dostępny w strefie jest wodny plac zabaw Pirates Playground oraz mini brodzik, a także zlokalizowany na zewnątrz wodny plac zabaw dla dzieci (czynny w sezonie w ciepłe dni), W tej części parku do dyspozycji gości są dwa bary w wodzie oraz restauracje: Poleczka z kuchnią polską, Va Bene z daniami włoskimi, a także Pirat Snack Bar i Juice Bar.

Jak dojechać do Suntago?
Do Suntago można wybrać się na wiele sposobów:
- samochodem, najszybciej trasą S8 lub A2,
- dedykowanym autobusem Suntago (przystanek Aleje Jerozolimskie 56 w Warszawie), aktualny rozkład jazdy i bilety dostępne na www.parkofpoland.com,
- pociągiem do stacji Żyrardów, a następnie dedykowanym busem Suntago spod dworca PKP, aktualny rozkład jazdy i bilety dostępne na stronie wykonawcy.

Czy obiekt jest dostępny dla osób niepełnosprawnych?
Park wodny powstał również z myślą o osobach niepełnosprawnych. Na zewnątrz jest 31 miejsc parkingowych, umiejscowionych przy samym budynku, które są przeznaczone wyłącznie dla osób niepełnosprawnych. Tak. Na terenie parku istnieje możliwość skorzystania z dedykowanych wózków, bramek oraz wind. Osoby niepełnosprawne w przeważającej większości mogę korzystać z atrakcji parku, w czym pomoże przeszkolony personel Suntago.

W jakich dniach i godzinach otwarty jest Suntago?
Park wodny czynny jest codziennie.
Od poniedziałku do czwartku: 9-21, piątek: 10-22, sobotę: 9-22, niedzielę i święta: 9-21. Przed przyjazdem sprawdź informacje na stronie wykonawcy czy obiekt jest otwarty i godziny otwarcia które mogą ulec zmianie.

Jak nie zgubić się w Suntago?
Przy wejściu znajdują się specjalne mapki, które ułatwiają poruszanie się po obiekcie.

Całodniowa Wodna Zabawa w Suntago Park of Poland dla Dziecka sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent dla dziecka, prezent urodzinowy, prezent na Mikołajki

Bilet wejściowy do największego zadaszonego parku wodnego w Europie - Suntago to niezwykły prezent – Całodniowa Tropikalna Zabawa w Suntago dla Dziecka to wakacje w tropikalnym klimacie bez wyjeżdżania z kraju. Sprawdzi się dla każdego i na każdą okazję. To idealne miejsce na całodniową randkę, wypad z przyjaciółmi czy wspólny czas z rodziną!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mszczonów (okolice) - Wręcza

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego, klapek i ręcznika.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodzienny pobyt w strefie Jamango w parku wodnym dla jednego dziecka do 120 cm wzrostu pod opieką osoby dorosłej. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod/, po wymianie na Bilety Wstępu do Suntago będą ważne 31 dni i w tym terminie należy je zrealizować.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Suntago

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje