Turniej Minigolfa dla Twojej Ekipy | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa (okolice)
4-10 os.

180 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pomysł na atrakcje, która zadowoli całą Twoją paczkę to spore wyzwanie? Z pomocą przychodzi Turniej Minigolfa dla Twojej Ekipy! Zobaczcie, ile niesamowitych wrażeń może Wam dać rozgrywka na jednym z 18 specjalnie przygotowanych torów. Każdy z nich zaprojektowany jest tak, aby dostarczyć, jak najwięcej emocji. Ten nowy sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu powstał w Stanach Zjednoczonych, ale znany jest na całym świecie. Teraz i Wy macie okazje przekonać się, czemu zawdzięcza swoją popularność. Zobaczcie, ile strzałów potrzebujecie, zanim poślecie piłeczkę do dołka. Być może turnieje w minigolfa, tak bardzo przypadną Wam do gustu, że staną się stałym punktem podczas wspólnych spotkań?

Prezent obejmuje:

  • Godzinną grę na 18 polach do minigolfa,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Świetną zabawę.
Zastanawiasz się, jaki prezent dla przyjaciół podarować, aby sprawić im wiele radości? Odpowiedni pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Mamy rozwiązanie tego problemu. Turniej Minigolfa dla Twojej Ekipy to strzał w dziesiątkę! Ten super prezent to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Świetnie sprawdzi się, jako podarunek na wieczór kawalerski. Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż idealny prezent masz na wyciągnięcie ręki!

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje godzinną rozgrywkę minigolfa dla maksymalnie 10 osób, która odbywa się na 18 specjalnie przygotowanych polach o różnym poziomie trudności. Minimalny wiek uczetnika to 2 lata. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.