Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Piaseczno
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Legendarni japońscy wojownicy ninja cechowali się niezwykłą, kocią sprawnością. Poruszali się bezszelestnie, a żadna przeszkoda nie stanowiła dla nich problemu. Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi Twoją odwagę i zweryfikuje sprawność fizyczną! Niesamowity tor przeszkód, który będziesz musiał pokonać będzie prawdziwym egzaminem! Jeśli zdasz pozostanie tylko przywdziać czarny strój i wrócić do domu po dachach pobliskich budynków! Kolejny ninja wyszkolony!

Co obejmuje prezent?

Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikiem.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?

Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?

Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent dla nastolatka, prezent dla dziecka, prezent dla niego, prezent dla niej

Chcesz podarować komuś zaskakujący prezent? Trening Ninja w Extreme Warrior Park to doskonały pomysł na podarunek dla osoby lubiącej sport! Może być prezentem dla kobiety jak i dla mężczyzny, podarunkiem dla nastolatki lub dla nastolatka z okazji osiemnastki. Takim prezentem na pewno zaskoczysz!


Miejsce realizacji

Piaseczno

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Możliwość realizacji voucherów od poniedziałku do piątku.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.