Trening Ninja w Extreme Warrior Park | Warszawa (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Piaseczno
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Legendarni japońscy wojownicy ninja cechowali się niezwykłą, kocią sprawnością. Poruszali się bezszelestnie, a żadna przeszkoda nie stanowiła dla nich problemu. Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi Twoją odwagę i zweryfikuje sprawność fizyczną! Niesamowity tor przeszkód, który będziesz musiał pokonać będzie prawdziwym egzaminem! Jeśli zdasz pozostanie tylko przywdziać czarny strój i wrócić do domu po dachach pobliskich budynków! Kolejny ninja wyszkolony!

Co obejmuje prezent?

Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikiem.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?

Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?

Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent dla nastolatka, prezent dla dziecka, prezent dla niego, prezent dla niej

Chcesz podarować komuś zaskakujący prezent? Trening Ninja w Extreme Warrior Park to doskonały pomysł na podarunek dla osoby lubiącej sport! Może być prezentem dla kobiety jak i dla mężczyzny, podarunkiem dla nastolatki lub dla nastolatka z okazji osiemnastki. Takim prezentem na pewno zaskoczysz!


Miejsce realizacji

Piaseczno

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Park czynny Poniedziałek – Piątek 16:00 – 22:00, Sobota – Niedziela 10:00-16:00


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności