Całodniowa Zabawa w JuraParku Krasiejów dla Rodziny (2+1) | Opole (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Całodniowa Zabawa w JuraParku Krasiejów dla Rodziny (2+1) | Opole (okolice)


Krasiejów
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

287,00 zł

287,00 zł

O prezencie

Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie, jaki jest Twój trzeci ulubiony dinozaur, to właśnie masz okazję, by to zmienić. Zapraszamy na Całodniową Zabawę w JuraParku Krasiejów dla Rodziny (2+1) w Krasiejowie, która pozwoli odwiedzić fascynujący prehistoryczny świat, który pełen jest dinozaurów. Na miejscu znajdują się m.in. JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Kino 5D, Park Rozrywki, Plaża, Tunel Czasu i wiele więcej atrakcji. Możecie swobodnie korzystać ze wszystkich - Wasze bilety są całodniowe i zapewniają dostęp do każdej atrakcji! Bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Całodniową Zabawę w JuraParku Krasiejów oraz Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Przeżycie przeznaczone jest dla trzech osób - dwóch osób dorosłych i jednej osoby, posiadającej zniżkę (dziecka w wieku szkolnym, studenta, emeryta lub rencisty).

Ile czasu potrwa przeżycie?
Bilet jest całodniowy (zgodnie z godzinami otwarcia kompleksu), a orientacyjny czas zwiedzania całego kompleksu wynosi 6-7 godzin.

Czy możemy korzystać ze wszystkich atrakcji?
Tak, bilet zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji, dostępnych danego dnia na terenie JuraParku.

Całodniowa Zabawa w JuraParku Krasiejów dla Rodziny (2+1) | Krasiejów to znakomita rozrywka całej rodziny. Voucher do JuraParku w Krasiejowie to prezent dla rodziny, który zapadnie w pamięć na długie lata. Emocje, ciekawe informacje i zabawa - to idealne połączenie, pozwalające spełniać marzenia o spotkaniu z sympatycznymi dinozaurami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Krasiejów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Cały dzień (zgodnie z godzinami otwarcia kompleksu).

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w okresie kwiecień-wrzesień. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, część atrakcji może nie być dostępna.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla trzech osób - dwóch osób dorosłych i jednej osoby objętej ulgą (dziecka w wieku szkolnym, studenta, emeryta lub rencisty - za okazaniem ważnej legitymacji). Bilet jest całodniowy (zgodnie z godzinami otwarcia kompleksu). Bilet zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji, dostępnych danego dnia na terenie JuraParku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JuraPark Krasiejów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.