Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Całodniowa Zabawa w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym dla Rodziny (1+1) | Kielce (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Całodniowa Zabawa w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym dla Rodziny (1+1) | Kielce (okolice)


Bałtów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

238,00 zł

238,00 zł

O prezencie

Dobra zabawa, ogromne emocje i niekończąca się radość. Zapraszamy na Całodniową Zabawę w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym dla Rodziny (1+1) - skorzystajcie ze wspaniałej okazji i wybierzcie się na spotkanie z przygodą! Wyjątkowy Park Dinozaurów, Polska w Miniaturze, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec, Park Rozrywki…spędźcie cały dzień w niesamowitym miejscu, korzystając z dostępnych atrakcji. Czas na niezapomnianą przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Całodniową Zabawę w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób - jednej osoby dorosłej i jednego dziecka.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Bilet jest całodniowy (zgodnie z godzinami otwarcia kompleksu), a orientacyjny czas zwiedzania całego kompleksu wynosi 6-7 godzin.

Czy możemy korzystać ze wszystkich atrakcji?
Tak, bilet zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji, dostępnych danego dnia na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Całodniowa Zabawa w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym dla Rodziny (1+1) | Bałtów to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, pozwalający wspólnie wybrać się na niezapomnianą przygodę do niesamowitego parku, zapewniającego różnorodną rozrywkę. Odkryj, że spełnianie dziecięcych marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bałtów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Cały dzień (zgodnie z godzinami otwarcia kompleksu).

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób - jednej osoby dorosłej i jednej osoby objętej ulgą (dziecka w wieku szkolnym, studenta, emeryta lub rencisty - za okazaniem ważnej legitymacji). Bilet jest całodniowy (zgodnie z godzinami otwarcia kompleksu). Bilet zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji, dostępnych danego dnia na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje