Rejs Szybką Łodzią Motorową dla Przyjaciół | Warszawa (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
Łacha k. Serocka
1-5 os.

199,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie dużą prędkość i adrenalinę? Szukacie niesamowitej przygody, która zapewni Wam niepowtarzalne wrażenia oraz ogromne emocje? Wejdźcie na pokład szybkiej łodzi motorowej i przekonajcie się na własnej skórze, że aby rozwinąć prawdziwą prędkość niepotrzebne są koła ani autostrada! Tylko od Was zależy charakter rejsu - może być turystyczny, edukacyjny lub czysto rozrywkowy. Zdecydujcie, czy wolicie podziwiać piękne widoki, czy też pragniecie zastrzyku adrenaliny! Czeka Was również możliwość samodzielnego sterowania łodzią. Odważycie się wyruszyć na spotkanie przygodzie?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje rejs po rzece Narew oraz Zalewie Zegrzyńskim z możliwością poprowadzenia łodzi motorowej.

Jaki jest czas realizacji prezentu?
Czas realizacji wynosi około 1 godziny.

Czy wiesz, że...
Łódź motorowa potrafi osiągnąć prędkość nawet do 80 km/h?

Rejs Szybką Łodzią Motorową dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent na Wieczór Kawalerski, prezent na Urodziny, prezent dla Pary.

Nie masz pomysłu, co kupić znajomym? Potrzebny Ci jest wyjątkowy prezent, który zapewni niepowtarzalne wrażenia? Oto oryginalny podarunek i nietuzinkowe przeżycie, które zapewnia trwałe wspomnienia. Podaruj przeżycie, ciesz się radością osoby obdarowanej i zamień marzenia na wspomnienia. Taki prezent będzie idealny dla Niego, jak i dla Niej!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

W rejsie może wziąć udział do 5 osób. Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wycieczka w zależności od potrzeb załogi może mieć charakter turystyczny, edukacyjny, bądź też rozrywkowy. Wycieczki odbywają się na wygodnych i szybkich jachtach motorowych, dowodzonych przez doświadczonych sterników posiadających odpowiednie uprawnienia do przewozu osób na drogach wodnych (Stermotorzyści Żeglugi Śródlądowej). Każdy z członków załogi może samodzielnie prowadzić jacht pod okiem doświadczonego sternika.Opinie (1)

Jarek D

Wszystko było w jak najlepszym porządku -punktualnie, profesjonalnie, zgodnie z ofertą. Bardzo miłe wrażenia, wspaniałe przeżycie. Rejs dostarczył wiele wspaniałych wrażeń, obsługa bardzo przyjazna, sternik profesjonalny, łódź super. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Wspaniały pomysł na prezent.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.