(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rejs Luksusową Łodzią dla Przyjaciół | 30 minut | Nieporęt

0.0 0 Opinii

Rejs Luksusową Łodzią dla Przyjaciół | 30 minut | Nieporęt


Nieporęt
1-8 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Chcecie razem z bliskimi zrobić coś nietypowego? Chcecie spędzić razem czas poza domem i świetnie się bawić? Rejs Luksusową Łodzią dla Przyjaciół sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Emocje zapewni Wam Malibu Wakesetter 21 VLX z silnikiem 350 koni, który nada się do łagodnego płynięcia, jak i mocniejszych wrażeń. Na pokładzie będzie obecny wykwalifikowany sternik-instruktor, który poprowadzi Was trasą, którą wybierzecie sobie sami. Czas może Wam umilić sprzęt audio oraz multimedialny system rozrywki z dostępem do Internetu, które będą do Waszej dyspozycji na pokładzie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs luksusową łodzią dla przyjaciół w Nieporęcie, a także opiekę sternika-instruktora. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie ośmiu osób. 

Ile czasu potrwa rejs?
Rejs potrwa około 30 minut.

Jaką łodzią będziemy płynąć?
Malibu Wakesetter 21 VLX z silnikiem 350 koni.

Czy w rejsie mogą wziąć udział osoby niepełnoletnie?
W rejsie mogą uczestniczyć dzieci od 12 roku życia, osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych.

Rejs Luksusową Łodzią dla Przyjaciół | 30 minut | Nieporęt sprawdzi się podczas spotkania w męskim, damskim, jak i mieszanym gronie. Może być to prezent z okazji wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, czy urodzin jednego z uczestników. Zbierz paczkę przyjaciół i bawcie się świetnie na luksusowej motorówce nieopodal Warszawy.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nieporęt

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1-8 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Łódź motorowa przeznaczona jest dla Was na wyłączność. Podczas rejsu opiekę sprawować będzie doświadczony sternik. Dla bezpieczeństwa przygotowane są kamizelki wypornościowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wake Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje