Rejs Motorówką po Wiśle (15 minut) | Warszawa

Nowość
5.0 1 Opinii

Rejs Motorówką po Wiśle (15 minut) | Warszawa


Warszawa
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,00 zł

259,00 zł

O prezencie

Kto powiedział, że piękny rejs może odbywać się wyłącznie na pokładzie parostatku? Wybierzcie się w na niezapomnianą przygodę na wodzie, korzystając z Rejsu Motorówką po Wiśle w Warszawie! Suńcie po wodach największej rzeki w Polsce, samodzielnie prowadząc motorówkę. Przez cały czas towarzyszyć będzie Wam doświadczony sternik, który zaprezentuje Wam możliwości tej niezwykłej maszyny. Wspaniała przygoda i emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs Motorówką po Wiśle. Przeżycie przeznaczone jest dla 1-4 osób.

Ile czasu potrwa rejs?
Rejs Motorówką po Wiśle potrwa 15 minut.

Czy będziemy mogli samodzielnie prowadzić motorówkę?
Tak, istnieje możliwość samodzielnego sterowania motorówką.

Czy osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w rejsie?
Tak, należy jednak pamiętać, że osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką prawnego opiekuna.

Rejs Motorówką po Wiśle (15 minut) | Warszawa to świetne przeżycie, które idealnie sprawdzi się jako prezent na święta dla całej rodziny. Wspólna, wodna przygoda pozwala spełnić marzenia i poczuć się, jak prawdziwi piraci. Wybierz oryginalny podarunek, który gwarantuje emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Realizacja od marca do października.

Ważne informacje

Rejs prowadzony jest przez doświadczonego sternika. Istnieje możliwość samodzielnego sterowania motorówką. Trasa rejsu jest zależna od preferencji osób, które biorą udział w przeżyciu. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rejsie, należy jednak pamiętać, że muszą one znajdować się pod opieką prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jmaster.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Karol

Mieszkam w Warszawie od ponad 40-tu lat. Mogę powiedzieć, że znam je dosyć dobrze. Jednak czegoś mi w panoramie miasta brakowało. Dopiero rejs motorówką po Wiśle dopełnił całości obrazu i pokazał pełną urodę naszej stolicy. Widziałem wiele miast związanych od zawsze z wodą: Wenecję, Paryż, Amsterdam. Okazało się, że Warszawa absolutnie nie ma się czego wstydzić. Panorama Starego i Nowego Miasta - wspaniała, szczególnie o zachodzie słońca. Drugi brzeg to dzika przyroda, niepowtarzalna, nie do zobaczenia w innych miastach. Szczerze polecam rejs po Wiśle :) .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.