JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poprowadź Gąsienicową Haubicę Samobieżną 2S1 "Goździk"

Poprowadź Gąsienicową Haubicę Samobieżną 2S1 "Goździk"


Gorzów Wielkopolski (okolice)
1-3 os.

1500 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1500 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy sądziłeś, że w dzisiejszych czasach przejechać można się tylko reliktami minionej epoki i pojazdami militarnymi nadającymi się tylko do muzeum? Czy sądziłeś kiedyś, że dane Ci będzie zasiąść za sterami najprawdziwszego pojazdu gąsienicowego i zdobyć certyfikat z odbytej jazdy? Oto duma Huty Stalowa Wola, pojazd służący w siłach NATO, jedyna okazja, aby Poprowadzić Haubicę Samobieżną, o wdzięcznej nazwie "Goździk". Ten pojazd do dziś służy w Wojsku Polskim. Poznaj spokojniejsze oblicze weterana wojny w Iraku i przekonaj się, jak prawie 15 i pół tony stali rozpędza się pod Twoją kontrolą! Pod okiem doświadczonego instruktora ciesz się z jazdy maszyną, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. Jeśli chcesz, zabierz ze sobą przyjaciół, którzy na pancerzu haubicy poczują jak idzie Ci sterowanie tym pojazdem. Zapraszamy na poligon!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje możliwość poprowadzenia Haubicy Samobieżnej 2S1 "Goździk". Prowadzić pojazd będzie jedna osoba, ale może ona zabrać ze sobą dwie osoby towarzyszące.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 30 minut.

Czym jest Haubica Samobieżna 2S1 "Goździk"?
Haubica to pojazd, który jest czynnym sprzętem w służbie Wojska Polskiego, z wyglądu przypominający czołg. Parametry techniczne tego ciężkiego sprzętu to:
- Silnik wysokoprężny JAMZ-238W, o mocy 240 KM,
- Zasięg na lądzie - 500 km,
- Zasięg artyleryjski - 15 350 m,
- Waga pocisku - 21,76 kg (pocisk odłamkowo-burzący),
- Prędokości maksymalne - na drodze - 60 km/h ; w terenie - 30 km/h ; na wodzie - 4,5 km/h.

Poprowadź Haubicę Samobieżną 2S1 "Goździk" sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyznyprezent na Dzień Ojcaprezent na wieczór kawalerski

Potrzebny Ci jest pomysł na niebanalny prezent dla mężczyzny? Nie wiesz jaki super prezent sprawi mu najwięcej radości? Jako doświadczeni eksperci polecamy przeżycie! To genialny podarunek, zapewniający radość, i długotrwałe wspomnienia. Postaw na oryginalność, podaruj mu pomysłowy prezent – Poprowadź Gąsienicową Haubicę Samobieżną 2S1 „Goździk”. Każdy mały chłopiec marzy o zostaniu dowódcą takiej maszyny! Spełnij dziecięce marzenie i podaruj fajny prezent na Dzień Ojca, Dzień Chłopaka lub urodziny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

do 30 min

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent może być realizowany jedynie przez osoby pełnoletnie. Uczestnik może otrzymać dodatkowo certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych, obrobionych zdjęć oraz filmikiem (opłata dodatkowa 130 zł płatna u wykonawcy lub 80 zł - bez certyfikatu). Osoba obdarowana może zabrać na przejażdżkę do 2 osób towarzyszących. Instruktor prowadzi pierwsze okrążenie a kursant zajmuje miejsce dowódcy na wieży i obserwuje jazdę. Następnie obdarowany sam kieruje maszyną.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.