Masaż Klasyczny Całego Ciała | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

140 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przytłacza Cię nadmiar stresu? Pragniesz wyhamować, na chwilę zwolnić tempo i nie myśleć o codziennych wyzwaniach? Wejdź do Term Maltańskich i przekonaj się na własnej skórze, ile relaksu może zapewnić Ci profesjonalny masaż. Oddaj się w ręce profesjonalistów i przygotuj się na godzinę szytego na miarę odprężenia. Pobudzający masaż, który przywróci Ci wigor? A może masaż przeciwbólowy, który pozwoli Ci pożegnać się z napiętymi mięśniami i fizycznymi objawami stresu. Możesz również wybrać opcję relaksacyjną, zapomnieć o codzienności i cieszyć się chwilą. Wybór należy do Ciebie! Poczuj harmonię ciała i umysłu, sprawdź ile radości może sprawić masaż i delektuj się całkowitym relaksem.


Prezent obejmuje:

  • Godzinny masaż relaksacyjny, przeciwbólowy lub pobudzający.


Potrzebny Ci jest nietuzinkowy upominek dla żony? A może niebanalny prezent dla dziewczyny lub dla mamy? Masaż Klasyczny Całego Ciała to genialny podarunek dla kobiety! Chwila odprężenia, niespodzianka i cała moc wspomnień - czy fajny prezent musi posiadać coś więcej? Podaruj voucher prezentowy na urodziny, rocznicę lub walentynki i zaskocz bliską osobę. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to super prezent, który zrobi wrażenia na każdym!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje masaż klasyczny relaksacyjny. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Dodaj opinię