Tajski Masaż Głowy z Refleksologią | Warszawa

5.0 2 Opinii

Tajski Masaż Głowy z Refleksologią | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Szukasz sposobu na wyciszenie? Chcesz zapomnieć o rzeczywistości i zanurzyć się w świat sennych marzeń? Pozwól sobie na odrobinę szczęścia, jaką dostarczy Ci Tajski Masaż Głowy z Refleksologią. Sztuka refleksologii polegająca na uciskaniu wybranych części ciała, pobudza krążenie krwi i przywraca równowagę energetyczną całego organizmu w myśl chińskiej teorii meridianów, czyli kanałów energetycznych występujących w ciele! Rozmasuj na twarzy strefy odpowiedzialne za organy wewnętrzne i odpręż się, dostarczając ukojenia swoim zmysłom! To będzie potężna dawka endorfin, na którą zasługujesz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutowy Tajski Masaż Głowy z Refleksologią wraz z aromaterapią i waporyzację twarzy dla jednej osoby. Zabieg zwieńczony jest podaniem napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael, który normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii.

Jaki korzyści płyną z zabiegu?
Delikatny masaż twarzy stymuluje mózg, pobudza procesy samoregulacji i samoleczenia, reguluje energetykę organizmu. Poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego. Zabieg polecany jest jako bardzo skuteczna terapia wspomagająca leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. Ponadto wprowadza w stan miłego wyciszenia i niweluje stres.

Na czym polega aromaterapia i waporyzacja twarzy?
Aromaterapia polega na wytworzeniu zimnej pary z wody, zawierającej specjalne kompozycje olejków eterycznych, która oddychanie i oczyszcza górne drogi oddechowe (nos oraz zatoki). Natomiast waporyzacja twarzy wykorzystuje gorącą parę wodną, która powoduje rozszerzenie porów skóry i rozluźnia błonę śluzową nosa oraz zatok.

Tajski Masaż Głowy z Refleksologią | Warszawa to niecodzienny podarunek dla każdego spragnionego odpoczynku. Podaruj bliskim przyjemny relaks, a niewątpliwie upominek, dodający energii i uśmiechu, spodoba im się! Zatroszcz się o dobry nastrój swoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.5.0 2 Opinii

Ewa

Mam dużo stresu w pracy i potrzebowałam jakiejś odskoczni. Wybierałam między Bungee a... refleksologią. To był strzał w dziesiątkę. Nawet nie wiedziałam, ze masaż twarzy i głowy może pozytywnie wpłynąć na nastrój. Pani, która wykonywała masaż była bardzo doświadczona i zrobiła to perfekcyjnie. Super obsługa i dobry dojazd do miejsca.

Magdalena K.

Masaż był świetny, atmosfera bardzo przyjemna. Obsługa mogłaby jednak nosić maseczki;-(

Renata Gurzęda

Panie bardzo się starały aby czas spędzony w ich towarzystwie był dla mnie przyjemnym wspomnieniem. Pozdrawiam je Wszystkie :) Był tylko jeden problem. Nikt nie wspomniał podczas umawiania wizyty, że personel nie mówi po Polsku :(

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.