JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Tajski Masaż Głowy z Refleksologią | Warszawa | ul. Smolna 38

Tajski Masaż Głowy z Refleksologią | Warszawa | ul. Smolna 38


Warszawa
1 os.

159,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz sposobu na wyciszenie? Chcesz zapomnieć o rzeczywistości i zanurzyć się w świat sennych marzeń? Pozwól sobie na odrobinę szczęścia, jaką dostarczy Ci Tajski Masaż Głowy z Refleksologią. Sztuka refleksologii polegająca na uciskaniu wybranych części ciała, pobudza krążenie krwi i przywraca równowagę energetyczną całego organizmu w myśl chińskiej teorii meridianów, czyli kanałów energetycznych występujących w ciele! Rozmasuj na twarzy strefy odpowiedzialne za organy wewnętrzne i odpręż się, dostarczając ukojenia swoim zmysłom! To będzie potężna dawka endorfin, na którą zasługujesz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutowy Tajski Masaż Głowy z Refleksologią wraz z aromaterapią i waporyzację twarzy dla jednej osoby. Zabieg zwieńczony jest podaniem napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael, który normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii.

Jaki korzyści płyną z zabiegu?
Delikatny masaż twarzy stymuluje mózg, pobudza procesy samoregulacji i samoleczenia, reguluje energetykę organizmu. Poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego. Zabieg polecany jest jako bardzo skuteczna terapia wspomagająca leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. Ponadto wprowadza w stan miłego wyciszenia i niweluje stres.

Na czym polega aromaterapia i waporyzacja twarzy?

Aromaterapia polega na wytworzeniu zimnej pary z wody, zawierającej specjalne kompozycje olejków eterycznych, która oddychanie i oczyszcza górne drogi oddechowe (nos oraz zatoki). Natomiast waporyzacja twarzy wykorzystuje gorącą parę wodną, która powoduje rozszerzenie porów skóry i rozluźnia błonę śluzową nosa oraz zatok.

Tajski Masaż Głowy z Refleksologią sprawdzi się jako:
upominek dla żony, podarunek na imieniny, prezent dla mamy.

Szukasz ciekawego upominku na rocznicę ślubu? A może nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Chcesz podarować nietuzinkowy prezent na imieniny? To świetnie trafiłeś, bo Tajski Masaż Głowy z Refleksologią jest tym, czego szukasz! Podaruj bliskim przyjemny relaks, a niewątpliwie upominek, dodający energii i uśmiechu, spodoba im się! Zatroszcz się o dobry nastrój swoich bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Renata Gurzęda

Panie bardzo się starały aby czas spędzony w ich towarzystwie był dla mnie przyjemnym wspomnieniem. Pozdrawiam je Wszystkie :) Był tylko jeden problem. Nikt nie wspomniał podczas umawiania wizyty, że personel nie mówi po Polsku :(

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.