Kolacja w Ciemności VIP | Lublin

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinie

Kolacja w Ciemności VIP | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Zanurz się w ciemności pełnej smaku!


Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Ale jak opisać to, czego nie widać? Zobacz, jak wygląda Kolacja w Ciemności VIP w Lublinie i przekonaj się, jak smakuje ciemność. Wejdź do specjalnie wyciemnionej sali i rozkoszuj się wyrafinowaną ucztą. Dzięki “wyłączeniu” wzroku, pozostałe zmysły wyostrzą się, a potrawy przygotowane przez szefa kuchni nabiorą wyjątkowego smaku i zmysłowego aromatu. Wybierz, jakie menu zostanie Ci podane i spróbuj dań, których nie widać!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla jednej osoby, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne, deser, lampka wina oraz zimne napoje.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolika zaprowadzą Cię kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możesz zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godzin.

Czy można dokupić dodatkowy alkohol?
Tak, w restauracji można otworzyć rachunek i złożyć dodatkowe zamówienie.

Kolacja w Ciemności VIP | Lublin to ciekawy i oryginalny prezent dla singielki. Elegancka restauracja i kolacja w całkowitej ciemności to ekskluzywne połączenie, gwarantujące ogromne kulinarne emocje. Voucher na niezwykły fine dining daje możliwość przeżycia fascynującej przygody. Przekonaj się, jak łatwo spełnić marzenia bliskiej Ci osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Prezent realizowany jest w określonych terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne wraz z zimnymi napojami, deser oraz lampkę wina. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby i punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.