Kolacja w Ciemności | Lublin

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinie

Kolacja w Ciemności | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Wyłącz zmysł wzroku i poznaj smak ciemności!


Oryginalny fine dining w Lublinie? Zapraszamy na absolutnie wyjątkowe wydarzenie! Kolacja w Ciemności to prawdziwa przygoda, zaskakująca i zachwycająca osoby w każdym wieku. Po wejściu do specjalnie wyciemnionej sali kelner, wyposażony w noktowizor, zaprowadzi Cię do stolika. Następnie rozpocznie się uczta, której… nie zobaczysz. Ciekawe, czy odkryjesz co znajdowało się na Twoim talerzu. Na koniec wieczoru szef kuchni opowie o wszystkich potrawach, które raczyły gości podczas tego wyjątkowego wieczoru!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla jednej osoby, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne oraz zimne napoje.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolika zaprowadzą Cię kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możesz zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godzin.

Kolacja w Ciemności | Lublin to wyjątkowe kulinarne wydarzenie, które idealnie sprawdzi się jako prezent dla kolegi z pracy. Wybierz oryginalny podarunek i przekonaj się, jak wielki zachwyt wywołuje Voucher na Dine in the Dark w Lublinie! Sprawdź, jak łatwo spełnia się marzenia, sięgając po niezapomniane upominki, pasujące na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby i punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.