Jazda Skuterem Elektrycznym CUX | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Skuterem Elektrycznym CUX | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Fascynuje Cię nowa technologia? Marzysz, by “na własnej skórze” poczuć jak wygląda przyszłość elektromobilności w mieście? Zapraszamy na Jazdę Skuterem Elektrycznym CUX! Ten, dopracowany do najdrobniejszych szczegółów, skuter to gwarancja świetnej zabawy oraz sprawnego poruszania się “po mieście”. Jedyne czego potrzebujesz to dowód osobisty. Skuter odbierasz z salonu i do salonu go oddajesz. Jazda tym ekonomicznym skuterem to wspaniała zabawa i okazja, aby przetestować innowacyjne, motoryzacyjne rozwiązania! Ruszaj w miasto i zobacz co potrafi ta piękna maszyna!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem skutera elektrycznego CUX, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa wynajem?
Ta oferta dotyczy wynajmu skutera na 60 minut.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kategorii A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy “prawo o ruchu drogowym” miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Skuterem Elektrycznym CUX sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent na urodziny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla fana motoryzacji? Podaruj mu wyjątkowe przeżycie, jakim jest Jazda Skuterem Elektrycznym CUX! Wspaniała okazja, by poznać możliwości tego elektrycznego “cacka” to świetny podarunek zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Voucher na jazdę skuterem świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Ojca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.