Jazda Konno w Zabytkowej Stadninie Koni

1 2 3 4 5 (1)
Opole (okolice)
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pierwszymi udomowionymi zwierzętami były psy, ale to udomowienie koni zrewolucjonizowało świat! Te zwierzęta stały się nie tylko środkami transportu czy towarzyszami boju, lecz także przyjaciółmi człowieka. Chcesz nauczyć się jazdy na tych majestatycznych zwierzętach? To przeżycie powstało z myślą o Tobie! Udaj się do profesjonalnej stadniny i rozpocznij przygodę. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w świat jeździectwa. Poznasz m.in. profesjonalną terminologię oraz podstawy bezpieczeństwa. Następnie możesz zaczynać jazdę! Wsiądź na spokojnego konia i poczuj jak między Tobą, a zwierzęciem nawiązuje się nić porozumienia. Kto wie, może jeszcze nie raz odwiedzisz stadninę.

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Godzinę jazdy na ujeżdżalni,  w terenie lub na lonży,
  • Opiekę instruktorską.

Szukasz prezentu na Gwiazdkę? Jesteś we właściwym miejscu! Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie świąteczny prezenty mamy w naszej ofercie. Aby wybrać ciekawy upominek, należy zejść z utartych ścieżek. Nie trać czasu na skarpetki i podaruj przeżycie - oryginalny prezent dla każdego! Przykładowo, Jazda Konna to pomysłowy prezent na święta dla córki lub syna. Przekonaj się, czy taki upominek zacznie nową pasję!

 


Miejsce realizacji

Opole (okolice)

Obowiązujący strój

Spodnie typu leginsy z grubej bawełny lub inne mocno przylegające bez wystającego szwu od środka. Długie skarpety/ podkolanówki; buty z płaską i sztywną podeszwą najlepiej bez obcasa zapinane na zamek lub rzepy (bez sznurówek) sięgające nad kostkę lub buty do jazdy konnej ewentualnie kurtka przeciwdeszczowa. Rękawiczki . Toczek/kask do wypożyczenia na miejscu.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Do wyboru przejażdżka: na ujeżdżalni, w terenie, na lonży.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności