Jazda Chopperem Elektrycznym | Wrocław

0.0 0 Opinie

Jazda Chopperem Elektrycznym | Wrocław


Oferta niedostęona
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Za oknem jest piękna pogoda i chciałbyś to wykorzystać? Doskonale! Wybierz się na zwiedzanie miasta i skorzystaj z Jazdy Chopperem Elektrycznym! Zakochaj się w jeździe elektrycznym motocyklem! Wyrusz w podróż sam lub ze swoim dzieckiem i baw się dobrze, podczas tej niecodziennej wycieczki! Do prowadzenia motoru nie jest potrzebne prawo jazdy! Pojedź w miejsca, w których jeszcze nie byłeś albo zwiedzaj te, które dobrze znasz! Wszystko za kierownicą pojazdu, który w wygodny sposób dowiezie Cię tam, gdzie zechcesz!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje wynajem choppera elektrycznego.

Ile czasu mogę jeździć tym motocyklem?
W ramach prezentu, możesz jeździć aż 60 minut tym motocyklem elektrycznym.

Dla ilu osób jest dostępny prezent?
Prezent obejmuje jazdę dla jednej osoby dorosłej oraz dziecka (kierowca i pasażer).

Jazda Chopperem Elektrycznym sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla chłopaka

Szukasz pomysłu na tani upominek, który dostarczy bliskiej Ci osobie masę pozytywnych wrażeń? Postaw na Jazdę Chopperem Elektrycznym po mieście! Wspaniały pomysł na prezent dla ojca lub dziecka! Świetnie sprawdzi się jako środek lokomocji ulicami miasta! Będzie również doskonałym wyborem z okazji urodzin lub imienin! Zwiedzajcie miasto, jadąc tym pojazdem!

Prezent obejmuje wynajem choppera elektrycznego na 60 minut. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby dorosłej plus istnieje możliwość zabrania dziecka jako pasażera. Organizator zapewnia kaski. Nie jest wymagane prawo jazdy. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna. Maksymalna, łączna waga użytkowników nie może przekraczać 110 kg.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostęona

Obowiązujący strój

Wygodne buty i ubrania.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla jednej osoby dorosłej lub osoby dorosłej i jednego dziecka. Organizator zapewnia kaski. Chopper jest przeznaczony dla max. dwóch osób (kierowca i pasażer). Nie jest wymagane prawo jazdy. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna. Max łączna waga użytkowników nie może przekraczać 110 kg.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Santa Medicina

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.