(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Motocross | Katowice

5.0 1 Opinii

Poznaj Motocross | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Zawsze marzyłeś o jeździe motorem? Pragniesz poczuć zastrzyk adrenaliny, dostępny wyłącznie podczas jazdy motorem, po błotnistym i wymagającym torze? Zapraszamy na wyjątkowe Szkolenie Enduro/Cross w Katowicach! Czeka na Ciebie niezapomniana przygoda, podczas której sprawdzisz swoje umiejętności jazdy na dwukołowcu. Oprócz samej jazdy czeka na Ciebie również profesjonalne szkolenie, dzięki któremu nie tylko poznasz różne techniki jazdy w terenie i poprawisz swoje umiejętności prowadzenia, ale także dowiesz się, jak bezpiecznie prowadzić motocykl, jak o niego dbać oraz co powinieneś o nim wiedzieć. Godzinna przygoda zmieni Cię w prawdziwego profesjonalistę i dostarczy niezwykłych wrażeń. Słyszysz już ryk silnika? Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę motocyklem na specjalnie przygotowanym torze, połączoną ze specjalistycznym szkoleniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Przygoda na motocyklu obejmuje jazdę motorem (cross/enduro) po torze. Dodatkowo w ramach przeżycia uczestnik ma zapewnione szkolenie, dotyczące wyboru sprzętu, wyboru pierwszego motocykla czy doboru odpowiedniej pojemności. Szkolenie obejmuje także poprawianie techniki jazdy i ogólną znajomość mechaniki motocykla. Profesjonalny trener cały czas uczestniczy w zabawie, dbając o bezpieczeństwo uczestnika.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 4-5 godziny.

Czy szkolenie można odbyć na własnym motocyklu?
Tak, jest taka możliwość. Osoby, które nie posiadają własnego motocykla otrzymają przygotowaną do jazdy maszynę.

Jak należy się ubrać na przygodę i co ze sobą zabrać?
Należy pamiętać, że jazda na motorze niesie za sobą ryzyko pobrudzenia się. Warto zabrać ze sobą:
- odzież na zmianę, która może się pobrudzić;
- buty za kostkę z twardą podeszwą (mogą być także motocyklowe buty szosowe);
- kask (istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu);
- rękawice (jeśli posiadasz);
- butelkę wody (jazda może być męcząca).

Poznaj Motocoss | Katowice sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla dziewczyny

Szukasz emocjonującego prezentu dla męża na rocznicę ślubu? A może nie wiesz, czym zaskoczyć ukochanego na urodziny? Szkolenie Crossowe w Katowicach to wyjątkowa okazja, by podarować bliskiej osobie szansę na niezapomnianą przygodę. Voucher na jazdę motorem na Śląsku połączoną z profesjonalnym szkoleniem to ekstra przeżycie, świetnie pasujące jako prezent na rocznicę lub imieniny. Jazda motocyklem w Katowicach to super prezent dla fana motoryzacji: gwarantuje niezapomniane emocje i zastrzyk adrenaliny. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i podaruj przygodę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boisz się pobrudzić

Czas trwania

4-5 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia profesjonalnie przygotowane motocykle, serwis motocykli w trakcie wyjazdu, wsparcie trenera, porady dotyczące techniki jazdy enduro/cross, miła atmosfera, indywidualne podejście. Szkolenie można odbyć na własnym motocyklu.
Warto zabrać: odzież na zmianę której nie będzie szkoda zbrudzić, buty z twardą podeszwą za kostkę, mogą być buty motocyklowe szosowe, kask jeżeli posiadasz – u nas istnieje możliwość wypożyczenia kasku ale może być problem z rozmiarem, rękawice jeżeli posiadasz oraz butelkę wody. Wypożyczenie odzieży ochronnej płatne dodatkowo 50 zł u Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motoprzygoda.com

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Agnieszka

Świetny pomysł na prezent także dla początkującego motocyklisty! Przeżycia są niezapomniane :)

Zobacz inne propozycje