Degustacja Piwa w Ciemności | Drink In the Dark – Beer Edition | Trójmiasto

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Degustacja Piwa w Ciemności | Drink In the Dark – Beer Edition | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,99 zł

109,99 zł

O prezencie

W miejscu o bogatej historii piwowarskiej spotkało się kilku kiperów, by specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalną degustację! Degustacja Piwa w Ciemności to niezwykłe doświadczenie, którego musisz spróbować! Gdy wzrok zostanie wyłączony, pozostałe zmysły zwariują. Czy w mroku rozróżnisz ciemne piwo od jasnego? Czy Twój ukochany napój będzie smakować dokładnie tak samo? Przekonaj się, jak bardzo wyostrzą się Twoje zmysły podczas Degustacji Piwa w Ciemności!

Ile rodzajów piwa obejmuje degustacja?
Degustacja obejmuje pięć szklanek piwa wraz ze specjalnie dopasowanymi przystawkami.

Jak przebiega realizacja?
Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie serwowane są piwa, a prowadzący dba o zwiększenie doznań kulinarnych gości. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby, wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru piw?
Rodzaj piwa jest dobierany przez prowadzącego i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Degustacja Piwa w Ciemności sprawdzi się jako:
prezent dla taty, prezent na urodziny, prezent dla męża

Nie wiesz jaki prezent podarować chłopakowi? Szukasz idealnego prezentu dla niego? Podaruj mu Degustację Piwa w Ciemności i przekonaj się, jak wiele radości może dać to niekonwencjonalne przeżycie. Niech Twój mężczyzna podejmie wyzwanie i postara się odgadnąć, co znajduje się w szklance! Wymarzony prezent dla każdego mężczyzny to Degustacja Piwa w Ciemności!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu obejmuje degustację 5 różnych rodzajów piwa podanych wraz ze specjalnie przygotowaną przystawką. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wybranych dniach. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.