eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Odlotoweloty.pl

Odlotowe Loty w Gorzowie Wielkopolskim to zakątek w przepełniony pasją i zamiłowaniem do latania. Spraw, aby marzenia stały się rzeczywistością i pozwól sobie na niezapomniane emocje, obserwując świat z lotu ptaka. Wzbij się wysoko ponad ziemię i dotknij chmur, a z pewnością przekonasz się, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Sam zdecyduj, czy przygoda rozpocznie się z Lądowiska koło Witnicy, czy też z Aeroklubu w Trzebiczu Nowym. Odlotowe Loty udowadniają, że nawet coś tak pewnego jak siła grawitacji, jest do pokonania!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Odlotowe Loty, Gorzów Wielkopolski (okolice) – podniebna przygoda i potężna dawka adrenaliny w jednym!

Odlotowe Loty stworzył prawdziwy pasjonat, który postanowił urzeczywistnić swój sen z dzieciństwa o lataniu, a teraz pragnie zarażać tym zamiłowaniem innych, tak jak on chcących spełnić swe najskrytsze, czasami długo odkładane marzenia. Jego przygoda z lotnictwem ultralekkim zaczęła się 7 lat temu, kiedy to uczył się pod okiem jednego z najbardziej doświadczonych instruktorów – z niekończącą się listą medali i pucharów, które zdobył, startując m.in. w Kadrze Narodowej na zawodach mikrolotowych. Na podniebną podróż zaprasza, latając 2-osobowym wózkiem Jet Star, który dodatkowo został wyposażony w nowatorski system ratunkowy Galaxy Rescue System. Doświadczony i certyfikowany pilot należycie zadba o Waszą wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Odlotowe Loty, Gorzów Wielkopolski to Wasza szansa na przeżycie wyjątkowej przygody. Podczas lotu motoparalotnią nie ogranicza Was szyba samolotu. Możecie dosłownie sięgnąć chmur!

Odlotowe Loty w Gorzowie Wielkopolskim – wznieś się na skrzydłach marzeń

Voucher na Lot Motoparalotnią do doskonały prezent dla miłośników ekstremalnych doznań, którzy chcą przełamać granice i obserwować świat z zupełnie innej perspektywy. Odlotowe Loty realizowane są od maja do końca września i odbywają się z Lądowiska koło Witnicy lub z terenu Aeroklubu w Nowym Trzebiczu. Pozwól sobie na chwile wytchnienia i nieziemskich wrażeń, obserwując z góry urokliwe okolice wspomnianych wyżej miejscowości. Możesz polecieć samodzielnie lub zaprosić bliską osobę. W zależności od wybranej oferty Odlotowe Loty w Gorzowie Wielkopolskim zabiorą Cię w podróż trwającą od 20 do nawet 60 minut. Ponadto istnieje możliwość filmowania, dzięki czemu zyskasz cudowną pamiątkę. Motolotnia wznosi się z prędkością 3-5m/s, standardowo na wysokość 200-400 m, maksymalnie nawet do 2500 m! Pasażer powinien mieć ukończone 16 lat lub pisemną zgodę opiekuna prawnego. Maksymalny wzrost pasażera to 200 cm, a waga 100 kg. Nie czekaj i wybierz Odlotowe Loty w Gorzowie Wielkopolskim – daj się ponieść!

Czy wiesz, że…

Pierwsza kontrolowana i udana maszyna latająca została skonstruowana przez braci Wright w 1903 roku. Mimo że pierwszy lot nad plażą Kitty Hawk w Północnej Karolinie był krótki i trwał zaledwie 12 sekund, był to niewątpliwie przełomowy moment w historii lotnictwa. Bracia Wright udowodnili, że człowiek może kontrolować lot maszyny cięższej od powietrza. Miejsce pierwszego lotu Flyera (bo tak ją nazwano) zostało upamiętnione jako Narodowy Pomnik Braci Wrightów i jest jednym z najważniejszych miejsc związanych z historią lotnictwa. Dzięki temu wydarzeniu i Ty możesz już dziś postawić pierwsze kroki w lataniu – Voucher na Odlotowe Loty już na Ciebie czeka!

Odlotowe Loty, Gorzów Wielkopolski (okolice) – Voucher gwarantujący wolność

Voucher na Odlotowe Loty to przepustka do podniebnego świata, który jest od teraz dla Ciebie i Twoich bliskich na wyciągnięcie ręki. Lot Motoparalotnią to doskonały prezent dla poszukiwaczy przygód, którym nie straszny większy podmuch wiatru. Uwaga! Istnieje ryzyko, że kiedy znów poczujesz ziemię pod nogami, będziesz chcieć wzbić się ponownie w powietrze! Odlotowe Loty, Gorzów Wielkopolski – Twoja szansa na wyjątkowe doświadczenia!