Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Logic Games

Szukasz miejsca, w którym możesz się rozerwać nie tylko fizycznie, ale i intelektualnie? Sprawdź ofertę Logic Games, największego centrum rozrywki w Białymstoku! Jeśli masz ochotę pogłówkować i porozwiązywać ciekawe zagadki wybierz Przygodę w Escape Room. Możesz zabrać 5 osób z grona znajomych, rodziny czy przyjaciół i wspólnie będzie musieli rozgryźć szereg łamigłówek, aby wydostać się z pokoju. W przypadku gdy marzy Ci się gra, która dosłownie oderwie Cię od życia codziennego, załóż gogle VR i wybierz Przygodę w Wirtualnym Świecie! A jeśli chcesz się trochę zmęczyć, świetnie się przy tym bawiąc, wybierz Paintball Laserowy i poganiajcie się po specjalnie przygotowanej przestrzeni uciekając przed laserowymi pociskami. W tym miejscu nie sposób się nudzić. Przekonajcie się sami!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Logic Games w Białymstoku: Strefa VR i Escape Room

Ciekawe spędzenie wolnego czasu z grupą znajomych to najczęściej wybierana forma aktywności. Ileż można siedzieć na kanapie? Logic Games to miejsce na mapie Białegostoku. Różnorodność atrakcji pozwala znaleźć dla każdego odpowiednią formę spędzania wolnego czasu.

Logic Games: VR Białystok, Escape Room

Logic Games w swojej ofercie posiada przygodę w escape roomie dla 5 osób, przygodę w wirtualnym świecie dla jednej lub dwóch osób w wersjach 30 i 60 minutowych oraz paintaball laserowy dla 3-4 osób w wersjach gry 30, 60 i 90 minut.

Strefa VR i Escape Room w Białymstoku - Logic Games

Wizyta w escape roomie to ciekawa forma spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim to kreatywna rozrywka. Znajdujesz się w zamkniętym pokoju, a Twoim zadaniem jest łamanie łamigłówek, słuchanie podpowiedzi, dzięki którym łatwiej będzie Ci się wydostać.