Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 90 minut | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 90 minut | Białystok


Białystok
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na fajnie spędzony czas? Macie dość tych samych rozrywek i rozglądacie się za czymś nowym i fascynującym, wymagającym aktywności? Zapraszamy na niezwykłą przygodę w prawdziwie wojennych warunkach! Paintball Laserowy dla Czterech Osób to gwarancja niesamowitej zabawy i wielkich emocji. Nowoczesny sprzęt, niezwykłe scenariusze i przyjaciele, którzy na chwile stają się wrogami! W ciemnych zakamarkach może czaić się niebezpieczeństwo… czy Wy i Wasza laserowa broń jesteście wystarczająco szybcy, by zneutralizować zagrożenie? O tym powie Wam specjalny telebim, który sumuje punkty i prowadzi statystyki. Kto z Was okaże się najlepszym snajperem, a kogo określicie mianem “ninja”? Ruszajcie na niezwykłą zabawę w Białymstoku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę w laserową odmianę paintballa, dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Prezent obejmuje 90 minut szalonej zabawy.

Jaki sprzęt będziemy mieli do dyspozycji?
Uczestnicy mają do dyspozycji 24 karabinki typu AK-12LT, kamizelki dla zakładników, bomby oraz wiele różnych dodatków, dodających grze pikanterii. Statystyki wyświetlane są na telebimie i jest możliwość ich zapamiętywania, udostępniania, a także przesyłania.

Laserowy Paintball dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent na Dzień Dziecka, prezent na Mikołajki

Potrzebne Ci emocjonujące przeżycie, z którego może korzystać kilka osób, w każdym wieku i każdej płci? Mamy doskonałe rozwiązanie! Paintball Laserowy dla Czterech Osób w Białymstoku to ciekawa rozrywka, która dostarczy niezwykłych emocji Tobie i Twoim przyjaciołom. Wybierając super prezent, gwarantujesz swoim bliskim fajną przygodę, której długo nie zapomną. Ten podarunek dobrze sprawdzi się z okazji świąt lub urodzin - zarówno dla brata, jak i dla siostrzenicy! Podaruj bliskim niezwykłe emocje na paintballowej arenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry


Sprawdź na mapie


Realizacja

Logic Games

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.