(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 90 minut | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinii

Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 90 minut | Białystok


Białystok
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

339,99 zł

339,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na fajnie spędzony czas? Macie dość tych samych rozrywek i rozglądacie się za czymś nowym i fascynującym, wymagającym aktywności? Zapraszamy na niezwykłą przygodę w prawdziwie wojennych warunkach! Paintball Laserowy dla Czterech Osób to gwarancja niesamowitej zabawy i wielkich emocji. Nowoczesny sprzęt, niezwykłe scenariusze i przyjaciele, którzy na chwile stają się wrogami! W ciemnych zakamarkach może czaić się niebezpieczeństwo… czy Wy i Wasza laserowa broń jesteście wystarczająco szybcy, by zneutralizować zagrożenie? O tym powie Wam specjalny telebim, który sumuje punkty i prowadzi statystyki. Kto z Was okaże się najlepszym snajperem, a kogo określicie mianem “ninja”? Ruszajcie na niezwykłą zabawę w Białymstoku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę w laserową odmianę paintballa, dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Prezent obejmuje 90 minut szalonej zabawy.

Jaki sprzęt będziemy mieli do dyspozycji?
Uczestnicy mają do dyspozycji 24 karabinki typu AK-12LT, kamizelki dla zakładników, bomby oraz wiele różnych dodatków, dodających grze pikanterii. Statystyki wyświetlane są na telebimie i jest możliwość ich zapamiętywania, udostępniania, a także przesyłania.

Laserowy Paintball dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent na Dzień Dziecka, prezent na Mikołajki

Potrzebne Ci emocjonujące przeżycie, z którego może korzystać kilka osób, w każdym wieku i każdej płci? Mamy doskonałe rozwiązanie! Paintball Laserowy dla Czterech Osób w Białymstoku to ciekawa rozrywka, która dostarczy niezwykłych emocji Tobie i Twoim przyjaciołom. Wybierając super prezent, gwarantujesz swoim bliskim fajną przygodę, której długo nie zapomną. Ten podarunek dobrze sprawdzi się z okazji świąt lub urodzin - zarówno dla brata, jak i dla siostrzenicy! Podaruj bliskim niezwykłe emocje na paintballowej arenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry


Sprawdź na mapie


Realizacja

Logic Games

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.