Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 60 minut | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 60 minut | Białystok


Białystok
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,99 zł

259,99 zł

O prezencie

Szukacie emocjonującej rozgrywki, z której możecie skorzystać w gronie przyjaciół? Chcielibyście spróbować swoich sił na niezwykłej arenie? Zapraszamy na Paintball Laserowy dla Czterech Osób! Wejdźcie do miejsca, gdzie panuje delikatny półmrok, wybierzcie broń, która zostanie Waszym przyjacielem i Waszą nadzieją na przetrwanie, wsłuchajcie się w przejmującą ciszę, która będzie trwała... aż do pierwszego strzału! Zobaczcie kto z Was zachowa zimną krew, a kto będzie precyzyjnym snajperem? Bawcie się dobrze podczas tej niezwykłej rozgrywki i pamiętajcie, żeby sprawdzić każdy zakamarek - być może tam czai się przeciwnik!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę w laserową odmianę paintballa, dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Prezent obejmuje 60 minut szalonej zabawy.

Jaki sprzęt będziemy mieli do dyspozycji?
Uczestnicy mają do dyspozycji 24 karabinki typu AK-12LT, kamizelki dla zakładników, bomby oraz wiele różnych dodatków, dodających grze pikanterii. Statystyki wyświetlane są na telebimie i jest możliwość ich zapamiętywania, udostępniania oraz przesyłania.

Laserowy Paintball dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent dla pracowników, prezent dla Ciebie, prezent na imieniny

Szukasz emocjonującej rozgrywki, z której możesz skorzystać z przyjaciółmi? Chciałbyś wybrać się z rodzeństwem na ciekawą aktywność? Paintball Laserowy dla Czterech Osób to okazja, by przeżyć niezwykłe przygody i doskonale się bawić - idealny sposób na wolny czas w Białymstoku! Wybierz wspaniały prezent marzeń i zaskocz bliskie Ci osoby niesamowitą zabawą, która spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom! Emocje na paintballowej arenie to również kapitalny trening dla wielu partii mięśni! Tani upominek, gwarantujący szampańską zabawę!


 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry


Sprawdź na mapie


Realizacja

Logic Games

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.