Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 30 minut | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy dla Czterech Osób | 30 minut | Białystok


Białystok
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do sali, w której panuje delikatny półmrok… w Waszych rękach znajduje się broń, a każdy szmer może zwiastować nadejście przeciwnika… Kto jest wrogiem, a kto przyjacielem? Zapraszamy na Laserowy Paintball dla Czterech Osób, który zapewni Wam niesamowitą rozrywkę! Kamizelki kuloodporne, bomby i setki scenariuszy do rozegrania! Przejdźcie na front walki i sprawdźcie który z Was jest najlepszym strzelcem, a kto przemyka niczym cień. Specjalnie zaprojektowany, wewnętrzny poligon sprawia, że zabawa może odbywać się przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od tego czy jesteście paintballowymi wyjadaczami, czy też pierwszy raz będziecie na arenie… czeka Was ogromna dawka emocji. Bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę w laserową odmianę paintballa, dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Prezent obejmuje 30 minut szalonej zabawy.

Jaki sprzęt będziemy mieli do dyspozycji?
Uczestnicy mają do dyspozycji 24 karabinki typu AK-12LT, kamizelki dla zakładników, bomby oraz wiele różnych dodatków, dodających grze pikanterii. Statystyki wyświetlane są na telebimie i jest możliwość ich zapamiętywania, udostępniania i przesyłania.

Laserowy Paintball dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla dzieci, prezent na Dzień Chłopaka

Niezwykłe emocje, które wyzwolą wśród uczestników pokłady adrenaliny? Wspaniała zabawa, która jest całkowicie bezpieczna? Laserowy Paintball dla Czterech Osób to świetny pomysł na prezent marzeń, który zachwyci Twoich najbliższych! Pasuje dla każdego i w każdym wieku - doskonale bawią się tu młode dziewczyny, jak i dorośli faceci! Podarunek znakomicie sprawdzi się w roli prezentu dla brata lub siostry, a emocje wywołane na arenie na długo pozostaną w pamięci! Niezwykłe przeżycie w Białymstoku czeka na graczy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry


Sprawdź na mapie


Realizacja

Logic Games

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.