Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

JUMP PLANET Wałbrzych

Szukasz miejsca, gdzie będziesz dobrze się bawić z rodziną i przyjaciółmi? Odwiedź Jump Planet -- bogato wyposażony park trampolin zlokalizowany w Wałbrzychu. To aż 1000 m2 powierzchni przeznaczonej do szalonej zabawy. Znajdziesz tutaj ponad 35 trampolin rekreacyjnych i sportowych, 2 ścieżki gimnastyczne AirTrack, strefę koszykówki, basen z piankami, ściankę wspinaczkową, tor przeszkód Ninja, a także nowoczesne atrakcje takie jak Eliminator, Air Bag czy Wall Jump. Ta ostatnia to specjalistyczna trampolina, która pozwoli Ci na wysokie skoki i akrobacje. Gwarantujemy, że wszystkie te aktywności zapewnią Wam masę frajdy.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Jump Planet Wałbrzych: trampoliny

Jump Planet to park trampolin, w którym pojęcie grawitacji nie istnieje. To wyjątkowe miejsce na mapie Wałbrzycha z 1000 m2 powierzchni trampolin i wyposażenia. Wprowadzone zostały tutaj innowacyjne rozwiązania pozwalające na maksymalne wykorzystanie powierzchni parku.

Jump Planet - Park trampolin w Wałbrzychu

Miejsce to jest przeznaczone dla Ciebie, Twojej rodziny oraz przyjaciół. Podczas wizyty w parku trampolin Jump Planet możesz skorzystać z ogromnej ilości trampolin standardowych, dwóch salek urodzinowych, wielkiej poduchy wyskokowej, basenu z gąbkami oraz Wall Jump, czyli trampolin wysokich lotów.

Jump Planet, czyli park trampolin

Ciekawą atrakcją parku trampolin Jump Planet jest Wall Jump- trampolina, która pozwoli Ci na wyskok i akrobacje nawet na kilka metrów w górę. Ponadto znajduje się tu również tor przeszkód, tzw. Ninja, dzięki któremu sprawdzisz swoją sprawność fizyczną.