(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dream Jump

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wykonaj skok marzeń i zaserwuj sobie porządny zastrzyk adrenaliny! Przed Tobą Dream Jump, czyli skok z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Podczas skoku Dream Jump możesz cieszyć się maksymalną długością swobodnego lotu, dzięki specjalnemu układowi lin, czyli to co jest najprzyjemniejsze w skoku - trwa najdłużej. Możesz skoczyć z wysokości 40 metrów, ze spektakularnego miejsca jakim jest Stadion Miejski we Wrocławiu. Gwarantujemy, że zobaczysz miasto z zupełnie nowej perspektywy. Do wyboru są też inne ciekawe lokalizacja. Pokonaj swój lęk i wyśnij na jawie sen o lataniu!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Dream Jump - wymarzony skok

Dream Jump to miejsce, gdzie naprawdę można odlecieć, a nawet skoczyć. I to nie z byle jakiego miejsca, ale ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu i wielu innych lokalizacji. Tylko Ty i cała przestrzeń przed Tobą. To prawdziwy skok marzeń!

Dream Jump - coś więcej niż bungee

Wybór należy do Ciebie! Skok z wieży? Nie ma problemu! Wybierz tylko wysokość: około 40 metrów z dachu stadionu we Wrocławiu, 222 metry w Głogowie, czy idziemy o krok dalej i wybierzesz 252 metry w Szczecinie? Oferta szeroka jak horyzont przed Tobą!

Przygoda życia z Dream Jump

Czy wiesz, że skok ze stadionu we Wrocławiu jest porównywalny do tradycyjnego skoku na bungee? Ponieważ liny są tak usytuowane, że czas lotu jest praktycznie taki sam! Specjalnie ustawienia pozwalają nie tylko na długi lot, ale i na akrobacje w powietrzu. Nie wierzysz? Przekonaj się! Skok ze stadionu to jedyna tego typu atrakcja w Polsce.