U Staszla

Piękne widoki, czyste powietrze, bliskość natury...takie właśnie są polskie góry. Odpocznij od hałaśliwego miasta i wybierz się tam! Zapraszamy do Domu Wypoczynkowego u Staszla w Bańce Wyżnej położonej niedaleko Zakopanego. Piękna panorama tatr oraz błoga cisza pozwolą chociaż na chwilę zapomnieć o codzienności. Taki wyjazd jest świetnym pomysłem na prezent zarówno dla Ciebie jak i Twoich najbliższych. Podaruj sobie i innym chwilę relaksu pośród malowniczych krajobrazów!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

U Staszla w Bańskiej Wyżnej

Marzysz o chwili odpoczynku z dala od zgiełku miasta? Kochasz góry i mógłbyś patrzeć na nie godzinami? Dom Wypoczynkowy „U Staszla” to miejsce idealne dla Ciebie! Zrelaksuj się w urokliwym miejscu z widokiem na Tatry. Pooddychaj świeżym powietrzem i zachwyć się najpiękniejszym krajobrazem w Polsce!

Dom Wypoczynkowy u Staszla

Kochasz polskie góry? Mógłbyś spędzać tu każde wakacje? Nie ma problemu! Dom Wypoczynkowy „U Staszla” czeka na Ciebie przez cały rok! Zobacz, jak wyglądają Tatry o każdej porze roku! Podczas wypoczynku oprócz zobaczenia przepięknych widoków, będziesz również mieć okazję odprężyć się w jacuzzi oraz saunie!

U Staszla - Twoje miejsce na wypoczynek

Dom Wypoczynkowy „u Staszla” znajduje się w sąsiedztwie term Gorący Potok. Wybierz się do cichej miejscowości w górach i odkryj, jak cudownie odpoczywa się bez tłumu turystów i zgiełku.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.