(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

3MM Racing Academy

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, a Twoją największą pasją są motocykle, szkolenie z 3MM Racing Academy to przeżycie idealne dla Ciebie. Kurs Doskonalenia Jazdy na Motocyklu to doskonała propozycja dla każdego fana motoryzacyjnych wrażeń. Niezależnie od tego, czy dopiero skończyłeś kurs na kategorię A, czy na motocyklu jeździsz od wielu lat, warto skorzystać z oferty akademii. Instruktorzy z 3MM z pewnością Cię czymś zaskoczą i pokażą sposoby na to, aby jazda motocyklem stała się jeszcze przyjemniejsza. Oddaj się w ręce specjalistów i przekonaj się, że jeszcze wiele motoryzacyjnych tajemnic jest do odkrycia. 3MM Racing Academy z ogromnym zaangażowaniem przekaże Ci swoje doświadczenie, zdobyte zarówno na drogach, jak i w rywalizacji na torze. Czas odpalić silnik!
Szukaj po kategorii

3MM Racing Academy – zespół pełen pasji i zaangażowania

Doświadczenie, profesjonalizm i entuzjazm to słowa, które idealnie opisują 3MM Racing Academy. Założyciele 3MM to ogromni pasjonaci motoryzacji, którzy od wielu lat wraz z zespołem profesjonalnych instruktorów, organizują kursy doszkalające z jazdy na motocyklu. W czasie szkolenia organizowanego przez 3MM Academy motocykliści mają okazję lepiej zrozumieć motocykl, nauczyć się bezpieczniejszej jazdy oraz zobaczyć, w jaki sposób wykorzystać potencjał swojego motocykla w pełni. Akademia organizuje swoje szkolenia m.in. na Pomorzu, w Bydgoszczy, okolicach Poznania i Łodzi. Instruktorzy 3MM to praktycy, którzy pragną podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z każdym, kto marzy, aby poznać wszystkie tajniki jazdy motocyklem, o które trudno na kursach na kategorię A. Profesjonaliści z akademii do każdego uczestnika podchodzą w indywidualny sposób, dzięki czemu prowadzone przez nich szkolenia są naprawdę pomocne. Weź udział w kursie z prawdziwymi entuzjastami motocyklowych emocji i czerp od nich przydatną wiedzę, którą wykorzystasz niejednokrotnie!

Weź udział w Szkoleniu z Doskonalenia Jazdy Motocyklem pod okiem 3MM Racing Academy

Szkolenie z Doskonalenia Jazdy Motocyklem to szansa, aby stać się w pełni świadomym kierowcą tej wyjątkowej maszyny. Doświadczeni instruktorzy pomogą Ci podnieść Twoje umiejętności i sprawią, że będziesz czerpał z jazdy jeszcze więcej przyjemności niż dotychczas. Indywidualna praca nad poszczególnymi elementami pozwoli odnieść lepsze efekty. Najważniejsze elementy omawiane na szkoleniu z 3MM Racing Academy to m.in. prawidłowa pozycja na motocyklu, swoboda jazdy, obserwacja otoczenia, linia w zakręcie, czy kontrola gazu. Szkolenie potrwa 8 godzin. 2 godziny to czas przeznaczony na zagadnienia teoretyczne w formie zdalnej. Pozostały czas to praktyczne doskonalenie umiejętności na własnym motocyklu lub na pojeździe udostępnionym przez akademię. Dzięki 3MM Racing Academy możesz również przetestować swoje umiejętności na motocyklu Pit Bike i odkryć jego możliwości na specjalnym halowym torze.

Motocykl Pit Bike – czas na emocjonującą jazdę

Pit Bike to niewielki, rekreacyjny motocykl, ale o dużej mocy. Charakteryzują go przede wszystkim lekkość i niewielkie gabaryty, które wpływają na doskonałą zwrotność i dynamikę pojazdu. Jazda Motocyklem Pit Bike z 3MM Academy to okazja, aby poznać emocje, jakie towarzyszą w czasie prawdziwej motoryzacyjnej przygody i zyskać wspaniałe wspomnienia ze specjalnego toru wyścigowego w hali. Przekonaj się sam, jak przyjemnie prowadzi się Pit Bike! Jazda pod okiem instruktorów 3MM to gwarancja fantastycznej rozrywki pełnej adrenaliny.

3MM Racing  Academy – doskonałe efekty pod okiem profesjonalistów

Skorzystaj z wyjątkowej oferty 3MM Racing Academy i weź udział w szkoleniu, dzięki któremu jazda na motocyklu nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Doskonalenie jazdy to przeżycie dla każdego. Nieważne, jak długo jeździsz na motocyklu. Instruktorzy z 3MM Racing Academy pomogą Ci wyeliminować błędy i pokażą, jak porozumieć się ze swoim motocyklem i zapewnić sobie doskonałą kontrolę nad nim. Wsiądź na motocykl i w towarzystwie 3MM rozwiń swoje dotychczasowe umiejętności!