Thai Bali Spa Kraków

Thai Bali SPA w Krakowie to wyjątkowe miejsce, gwarantujące nie tylko przyjemną atmosferę, ale także niezwykły charakter. Zabiegi SPA i masaże wykonywane są przez doświadczone masażystki, które do Polski przybyły z wyspy Bali oraz z Tajlandii. To czyni salon naprawdę unikalnym. Masaże są wykonywane z odpowiednią intensywnością, dopasowaną do potrzeb i wymagań Klientów. Wybierz masaż w Krakowie na prezent lub skorzystaj samemu z wyjątkowych zalet masażu tajskiego!
Szukaj po kategorii

Thai Bali SPA w Krakowie

Jest to wyjątkowy salon masażu, który pomoże Ci wyruszyć do krainy zmysłowego relaksu, dzięki profesjonalnym masażom orientalnym, charakteryzujących się prozdrowotnymi właściwościami, które ludzkości znane są od 2000 lat. Certyfikowane masażystki, poprzez leczniczy dotyk, wprowadzają w przyjemny stan relaksu i błogiego, niczym nieskrępowanego odprężenia. Thai Bali SPA to największa sieć salonów masaży orientalnych, która od kilku lat zapewnia swoim Klientom relaks, dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli. Charakterystyczną cechą salonu masażu w Krakowie jest fakt, iż jego "perełką" są wykwalifikowane masażystki, które doskonale wiedzą, jak wygląda prawdziwy masaż orientalny. Jest on dopasowywany do potrzeb osoby masowanej - jeśli trzeba przybiera silniejszą formę, a jeśli nie - pozostaje łagodny. Thai Bali SPA w Krakowie to miejsce, do którego Klienci wracają z uśmiechem, bowiem znajdują tu potrzebne odprężenie. Voucher na masaż w Krakowie to znakomity prezent dla bliskiej osoby, ale także świetny sposób na spędzenie czasu po pracy. Zakochaj się w orientalnym masażu!

Orientalny masaż w Krakowie

Wnętrza, które wprowadzają harmonię, cicha, mocno odprężająca muzyka, wypełniająca wnętrze i delikatny aromat olejków eterycznych... to wszystko wprowadza Klientów w odpowiedni, relaksacyjny nastrój. Zamknięcie oczu uruchamia wyobraźnię, która natychmiast przenosi nas w odległe zakątki - na wyspę Bali i prosto do serca Tajlandii. Profesjonalne masażystki wiedzą, jak masować, dzięki czemu niezależnie od wybranego masażu poczujesz się błogo i zmysłowo. A jest w czym wybierać, bowiem salon spa na Floriańskiej oferuje różnorodne i mocno odprężające zabiegi. W końcu orientalny masaż to nie tylko ten, który dotyka pleców. Profesjonalny salon masażu w Krakowie zajmuje się również stopami i głową. Poszczególne rodzaje masażów także nieco się od siebie różnią: masaż balijski pochodzi z Indonezji i łączy w sobie elementy jogi i akupresury; masaż tajski to charakterystyczny, mocny masaż, do którego masażystka używa nie tylko dłoni, ale także kciuków, łokci i przedramion; z kolei masaż olejkowy to nieco lżejsza forma odprężenia, wzbogacona o niezwykły (wybrany wcześniej) aromat. Oprócz wymienionych zabiegów, Thai Bali SPA zapewnia również różne rytuały SPA oraz masaże w wersji dla dwóch osób. Oferta tego salonu to nie tylko wymarzony prezent, ale także ciekawy sposób na randkę czy relaks po długim tygodniu.

Dlaczego warto wybrać Thai Bali SPA w Krakowie?

Salony Thai Bali SPA wyróżnia niezwykła elegancja, a ich pracownicy cechują się ogromnym profesjonalizmem. Masaż to bardzo zmysłowy i odprężający zabieg, dlatego warto udać się renomowanego SPA w Krakowie i zapewnić sobie niezwykłe poczucie komfortu i zrozumienia. To bardzo prosta droga do odpoczynku i naładowania baterii. Kompetencje Pań biegłych w sztuce masażu potwierdzają gwiazdy, które często korzystają z usług tego salonu. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to łatwy sposób na relaks w mieście i okazja, by zadbać o swoje ciało. Wybierając Voucher na masaż w Krakowie jako prezent, możesz być spokojna/-y, Thai Bali SPA to najlepszy wybór!

Masaż orientalny, Kraków, ul. Floriańska

To właśnie na tej ulicy mieści się profesjonalny salon masażu, który zabierze Ciebie lub Twoich bliskich w orientalną podróż do krainy odprężenia. Wybierz zmysłowy zabieg i przekonaj się, jak przyjemny może być odpoczynek w mieście!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.