Masaż Stóp - 60 minut | Kraków

0.0 0 Opinii

Masaż Stóp - 60 minut | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

224,99 zł

224,99 zł

O prezencie

Każdego dnia stawiasz kilka tysięcy kroków stopami, na których spoczywa cały ciężar Twojego ciała. A jak często dbasz o ich odpowiednią regenerację? Pora na błogą chwilę wytchnienia dla Ciebie i Twoich stóp, dzięki której przekonasz się, jak kondycja nóg wpływa na cały organizm. Kompleksowy masaż zlikwiduje uczucie ciężkości i pozostawi przyjemne odprężenie. Poczuj, jak dłonie masażysty rozluźniają spięte mięśnie i ciesz się lekkością!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż stóp dla jednej osoby.

Na czym polega Masaż Stóp?
Masaż stóp to kompleksowy masaż stóp z palcami, kostek, łydek oraz ud. Wykonywany jest poprzez precyzyjne uciskanie i masowanie receptorów, znajdujących się w dolnej części ciała.

Jakie korzyści przynosi Masaż Stóp?
Masaż stóp zmniejsza napięcia nie tylko w stopach, ale i całych nogach. Niweluje uczucie ciężkich nóg, nadając im lekkości. Ponadto, poprawia ich ukrwienie oraz zmniejsza zastój limfy. Masaż stóp to także gwarancja odprężenia i relaksu po ciężkim dniu.

Masaż Stóp sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent z okazji Dnia Kobiet, upominek urodzinowy

Pragniesz podarować prezent, który będzie dowodem troski o bliską osobę? Wybierz Masaż Stóp na prezent dla żony, która z pewnością doceni wyjątkowy podarunek. Voucher do Spa uszczęśliwi także Twoją mamę. A może sam potrzebujesz chwili ukojenia? Uwolnij się od stresu i zrób sobie prezent z okazji urodzin, który sprawi, że będziesz mógł cieszyć się lekkością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazowe klapki, bieliznę oraz szlafrok.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Masaż stóp to kompleksowy masaż stóp z palcami, kostek, łydek oraz ud. Wykonywany jest poprzez precyzyjne uciskanie i masowanie receptorów, znajdujących się w dolnej części ciała.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Thai Bali Spa Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.