Strzelnica LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie

Czy kiedykolwiek oglądając film akcji zastanawiałeś się, jak to by było postrzelać z pistoletu i umieć się nim posługiwać tak swobodnie? Na pewno nie raz chciałeś wcielić się w kinowego bohatera, by poczuć się jak Agent 007. Teraz masz możliwość wypróbowania swoich strzeleckich umiejętności dzięki Strzelnicy LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie. Dostaniesz pistolet Glock 17 z piętnastoma nabojami i przekonasz się, jak to jest trzymać prawdziwą broń w ręku. A może odkryjesz w sobie strzeleckie umiejętności, trafiając za każdym razem w sam środek tarczy?
Szukaj po kategorii

Sprawdź swoje umiejętności ze Strzelnicą LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie

Strzelnica LCS to Centrum Strzelania w Lublinie. Jego oferta jest skierowana do wszystkich miłośników strzelectwa, ale także do osób, które nie miały nigdy wcześniej do czynienia z bronią, ale szukają sposobu na wyładowanie stresu i negatywnych emocji. Strzelanie do celu to świetny sposób na zrzucenie z siebie ciężaru całego dnia. Przekonasz się, jak fantastycznie poczujesz się po wyrzuceniu całego napięcia. Do dyspozycji dostaniesz pistolet Glock17 z piętnastoma nabojami. Strzelanie z broni to nie tylko doskonały sposób na wyładowanie stresu, ale także świetna zabawa. Możesz przekonać się, jak precyzyjny jesteś i czy jesteś w stanie trafić do celu. Sprawdź swoje strzeleckie umiejętności i świetnie się zabaw na strzelnicy LCS w Lublinie.

Strzelaj do celu ze Strzelnicą LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie

Na Strzelnicy LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie przekonasz się, że strzelanie z pistoletu GLOCK 17 do celu jest idealne nie tylko dla osób początkujących, ale i dla miłośników strzelectwa. Kaliber 9x19 mm idealnie sprawdza się przy broni krótkiej. Z atrakcji mogą skorzystać także dzieci od 13 roku życia, muszą jednak dostarczyć pisemną zgodę rodziców. Do dyspozycji jest 15 naboi, co daje możliwość lepszego zgłębienia tajników tej broni. Całość atrakcji trwa około 20 minut, a nasi instruktorzy pokażą Ci, jak korzystać z broni, a także odpowiedzą na wszystkie zadane przez Ciebie pytania. Jeżeli nigdy do tej pory nie miałeś okazji strzelać z broni krótkiej, to teraz masz idealną okazję. Pozbądź się negatywnych emocji strzelając do celu!

Ciekawostki o broni palnej

Glock jest nazwany bronią XXI wieku, ze względu na popularność, jaką się cieszy. Choć obecnie strzelnice cieszą się dużą popularnością, a broń palna uznawana jest podczas wojen za niezastąpioną, to w przeszłości bardzo długo uważano ją za bardzo nieskuteczną. Według historycznych badań szacowane jest, że w XVI wieku należało oddać mniej więcej 10 tysięcy strzałów, aby zabić jednego przeciwnika. Ze statystyk wynika też, że podczas bitwy pod Wschową w 1706 roku do unieszkodliwienia jednego wroga potrzeba było aż 300 strzelców. Nie dziwi więc fakt, że nie uważano ja za coś imponującego i bardzo długo trzymano się tradycyjnych metod wojennych. Teraz jednak dzięki broni palnej – zarówno długiej, jak i krótkiej – można świetnie zabawić się na strzelnicy!

Zostaw stres na Strzelnicy LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie

Codzienny natłok obowiązków, stres i ciągły brak czasu sprawiają, że masz ochotę odreagować? Nie wiesz, w jaki sposób wyładować swoje emocje, by móc oczyścić się z trawiącej od środka negatywności? Właśnie znalazłeś rozwiązanie idealne – Strzelnica LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! To właśnie tu będziesz mógł uwolnić się od przytłaczających emocji, strzelając pistoletem Glock 17. Czeka na Ciebie tarcza i 15 naboi kaliber 9x19 mm, dzięki którym zostawisz swoje problemy daleko za sobą. Chcesz poczuć się jak agent 007? Spróbuj swoich umiejętności strzeleckich i przeżyj niezapomniane emocje. Przekonaj się, że jest to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu i uwolnienia z siebie emocji."

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.